reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Dziewczyny na zatwardzenie dobre sa platki owsiane.Ja z jogurten naturalnym jem.Sliwki jablka gotowane rodzynki to chyba kazdy wie ale wiem ze mozna kupic w aptece ziolowe leki.A o hemoroidach wiem niewiele.Aha powinno sie urzywac mokrych husteczek do wycierania.tak lekarz mojej mamie zaleci.

Ogladalam teraz monitoringi bicia serduszka dzidzi chyba sobie taki kupie.Pisza ze slychac serduszko juz od 12 tyg.Poczekam na usg i pewnie sie skusze.Teraz nie bede miala juz tak czesto usg to przynajmniej poslucham.

ja juz jem wszystko co zalecaja , a i tak jest zle :( normalnie pochlastac sie idzie jak to boli :(

a ten monitoring to fajna rzecz :) tez nad tym myslalam :) jak kupisz daj znac jak sie sprawuje !!

Asionek31- no niestety nic za bardzo nam nie pomogą bo za dużo nam nie wolno ale mój lekarz co zna juz te moje hemoroidy ma dobre czopki tzn takie co się robi w aptece dla kobiet w ciąży sa ok już kiedys mi mówił ze w ciąży można je stosowac i niestety coś czuje ze tej krwi bedzie wiecej :( jak bede na wizycie to dam ci znać czym tam jeszcze możemy sie ratować!!!

oki to czekam co ci lekarz powie :)
u mnie to rodzinne niestety :( mam po ciazy miala usowane ... wrrr okropne to jest
i tak cierpimy na rozne dolegliwosci to jeszcze to badziewie :/

wkleje nowy dzial , bo mam kilka rewelacyjnych kolysanek :) zawsze przy nich sie okropnie wzruszam
jedna jest jeszcze dla dzidziusia w brzuszku !!! cudna :;)
 
reklama
sylwia_m wklej suwaczek w ustawieniach swojego konta w 'Edytuj sygnature' ale tu suwaczki musza sie zaczynac od [url... tzn taki musi byc format

Asionek super pomysl z kolysankami :-)
 
Witajcie dziewczyny :-)

Widzę że ja tu chyba będę jedną z ostatnich na usg,ale już się uzbroiłam w cierpliwość.....byleby dobrze było

Widzę że nie tylko mnie dokuczają te paskudne hemoroidy,chociaż teraz mam troche spokoju pomimo że nie jem ani śliwek ani jabłek bo mi to nie przejdzie,ale staram się pić b.dużo wody i nie jest źle.....

Sylwia_m czy Ty z Zabrza jesteś ???
 
Hej dziewczeta! Wrocilam wlasnie od lekarza, po badaniu moczu i poki co troche sie poprawilo z tym odwodnieniem i nie musze isc do szpitala!! Mama mi przyslala Mamarin na mdlosci i wczoraj zaczelam brac i dzis nie wymiotowalam ani razu:szok: I nawet mdlosci nie sa tak dokuczliwe. Chyba znalazlam na to cholerstwo sposob &&&!! Szkoda, ze w czwartej ciazy:-D:-D
Mamuska chyba zaraz powinna wrocic z wizyty, co? Trzymam za nia kciuki biedulke....
 
witam dziewczynki!!!
ja od wczoraj chodzę jak struta... przygnębiła mnie historia mamuśki, zoszki i innych... to wszystko jest niesprawiedliwe...
Emcia w którym szpitalu będziesz rodzić?
 
reklama
Do góry