reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

A ja zaraz ide na takie jakby targowisko z uzywanymi dziececymi rzeczami (tu sa bardzo popularne)Dzisiaj jeszcze tylko poogladac,ale od kwietnia juz bedeszalec z zakupami.
Musze sie szybko jeszcze pomalowac,bo z tymi pryszczami moge konkurowac z kazdym nastolatkiem

Jeżeli chodzi o cerę to u mnie też masakra, pełno jakiś podskórniaków bleee. Zawsze miałam ładną cerę nawet trądziku młodzieńczego nie przechodziłam a teraz masakra jakaś, chwała Bogu że istnieją kosmetyki :))
 
reklama
Justys mi tez coraz gorsza cera sie robi, ale tak jak mowisz, dobrze ze mozemy sie troche zamaskowac :-D

Ja od 5 dni nie moge zasnac do 2-3 w nocy, budze sie po 8 i jestem padnieta przez caly dzien. Jakas masakra normalnie :confused2:
 
hej:)
ja to przez te dwa dni pobilam chyba rekord spania :) szok ile mozna chrapac i ciagle byc zmeczonym ....

pryszcze tez mam :/ i to takie gule podskorne , ze nawet sie z tym nic nie da zrobic :( ogolnie to raczej za dobrze nie wygladam ....

Hopee 2 , 3 dni to marzenie !!! u nas po 10 min. znwou to samo :/ pochlastac sie idzie normalnie , to moja mama w Wawie nie ma czegos takiego , u niej sie prawie nie kurzy , a mieszka przy dwoch najwiekszych ulicach w miescie ... no nic moze kiedys jakis domek uda sie kupic gdzies pod miastem i moze pozbede sie tego kurzu ;))
 
Asionek a masz dywany?...bo ja nie mam...i dlatego takie koty się zbierają...pamiętam jak jeszcze mieszkałam z rodzicami i tak były wszędzie dywany, to tego nie było...czyli wiadomo gdzie to wszystko się zbierało...

Ja ostatnio ciągle ryczę...wyolbrzymiam błahe rzeczy...normalnie siebie nie poznaję...
 
Hopee nie mam dywanow ,u mnie nie tyle sa koty na podlodze co na meblach kupa czarnego kurzu :/

ja tez mam jakas depreche i dziwne mysli mnie nachodza :( ale tez pogoda nie nastraja optymistycznie ...
 
Czesc dziewczyny ;-)

Wróciłam do świata żywych,ostatnie dni to był koszmar jakiś,od piątku nie byłam w stanie z łóżka się podnieść,ból głowy nie do zniesienia,do tego doszła jeszcze biegunka no i rzecz jasna mdłości dzięki bólowi głowy były zdwojone....:-(

Brałam paracetamol,który pomagał mi ale na krótko,i piłam właśnie cole....pomagała

Dziś już w miarę funkcjonuje nawet udało mi się trochę zjeść - w sumie przez tydzień ponad 3kg mi ubyło....

Ale chyba już teraz będzie dobrze,nawet herbatkę wypiłam...mniam w końcu

Kurka co do cery to mnie też wysypało ale na udach - masakra jakaś w życiu na ciele pryszczy nie miałam...ale cóż,mąż się cieszy i mówi że to na dziewczynkę hihi zobaczymy bo z córą w ciąży tak nie miałam
 
ja mam obsypany dekold, plecy i twarz jak nastolatka...jakaś masakra......

mam nadzieję że na dziewczynki.....chociaż mam przeczucie że będą chłopaki....
 
Wlasnie ogladam program o podswiadomosci i przeprowadzali testy z kobieta w ciazy.Dali jej zapakowane 10 body w niebieskim i rozowym koloze ona naturalnie nie wiedziala gdzie co jest.A pozniej kazali jej mniej wiecej oszacowac wage jej dziecka na podstawie ciezkosci takich kule.Ten prowadzacy zapisal to na kartce ile ta kulka wazyla i zapakowali to do takiego worka i zapieczetowali.Otwarli po urodzeniu ,ona urodzila dziewczynke.Body bylo rozowe i ta kulka dokladnie tyle wazyla co jej mala!!Czyli cos jest z ta intuicja.
 
reklama
Do góry