reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ja mam obsypany dekold, plecy i twarz jak nastolatka...jakaś masakra......

mam nadzieję że na dziewczynki.....chociaż mam przeczucie że będą chłopaki....

u mnie to samo, place w okolicach karku wysypane i dekolt kasza nigdy czegoś takiego nie miałam :( mam nadzieje że to niedługo zniknie i już nigdy nie wróci :D Ale z drugiej strony patrząc wole moje prychy niż mdłości:p I po co ja narzekam :):):)

Kurde od jutra znów pogoda do du....!!!!
Ale się nażarłam ledwo żyje ......... Bozia mnie pokara :(
 
reklama
Zjadlam wlasnie serowa zupe mmmmmmmmmmmm,pycha .Ale od sera r zekomo robia sie pryszcze moze teraz z tego wzgledu powwinnam sobie odpuscic.
A co mi tam sery to narazie jedyna rzecz ktora mi wchodzi bez oporu
 
ja cały dzień jem i już normalnie widać mi brzuch.... ale z tego akurat się cieszę.... ale te pryszcze to jakaś masakra.... wszystkie bluzeczki mam z dekoldem i nie moge chodzić..... musze pod nie wkładać koszulkę do samej szyi jakaś masakra... moja siostra tak miała całą ciąże...:( niestety....
 
ja cały dzień jem i już normalnie widać mi brzuch.... ale z tego akurat się cieszę.... ale te pryszcze to jakaś masakra.... wszystkie bluzeczki mam z dekoldem i nie moge chodzić..... musze pod nie wkładać koszulkę do samej szyi jakaś masakra... moja siostra tak miała całą ciąże...:( niestety....
U mnie też już po śniadaniu wypycha mi brzuszek :)

A jak tam bliźniaki ?? Wiadomo czy jednojajowe czy dwu??

Każdy mi mówi że ładnie mi jak na chłopaka w tej ciąży, a będzie numer jak to dziurka będzie :)
 
jeszcze nie wiadomo....ale w czwartek idę na prenatalne usg to się dowiem....mnie cały czas widać....jak się nie najem to też mam już brzusio...aa bliźniaki są już duziieee i maja po 4 cm....:)
 
jeszcze nie wiadomo....ale w czwartek idę na prenatalne usg to się dowiem....mnie cały czas widać....jak się nie najem to też mam już brzusio...aa bliźniaki są już duziieee i maja po 4 cm....:)

super:)) Oby tak dalej :) Niech rosną te Nasze brzuchyyyyyy :)

Miłego wieczorku dziewczyny Wam życzę :**
Uciekam na jakiś filmik!
 
Gwiazdka coraz wiecej nas z fatalnym samopoczuciem ...

ja to ledwo powlucze nogami od 2 dni , taka padnieta jestem :/ i sie tylko co chwile :)

Rabbit ciekawe co bedziemy miec ?? :) mi mowia , ze dziewczynka , a ja narazie nie czuje , moze troche rzeczywiscie na kobietke mala ?? ale z 2 strony na chlopaka jednak ... co bedzie to bedzie :) oby zdrowe :) kiedys bardzo chcialam chlopca pierwszego , a teraz jakos innaczej do tego podchodze
 
Witajcie dziewczyny...ja już w pracy...dzisiaj troche krócej, bo wieczorem wyjeżdzam...
Nastrój mam paskudny...i ryczeć mi się chce...
Nie wiem, jak wytrzymam bez Was ten tydzień...a tam to chyba nie bardzo będę miała możliwość siedzenia na bb...
Buziaki i miłego dnia...dopóki jestem w pracy, to będę jeszcze zaglądać...
 
reklama
ja cały dzień jem i już normalnie widać mi brzuch.... ale z tego akurat się cieszę.... ale te pryszcze to jakaś masakra.... wszystkie bluzeczki mam z dekoldem i nie moge chodzić..... musze pod nie wkładać koszulkę do samej szyi jakaś masakra... moja siostra tak miała całą ciąże...:( niestety....

mi też już zaczynają powoli wychodzić , w pierwszej też mi wyszły około 10 tygodnia , ale już po trzech wszystko zeszło mam nadzieje że też tak będzie!!

Witajcie dziewczyny...ja już w pracy...dzisiaj troche krócej, bo wieczorem wyjeżdzam...
Nastrój mam paskudny...i ryczeć mi się chce...
Nie wiem, jak wytrzymam bez Was ten tydzień...a tam to chyba nie bardzo będę miała możliwość siedzenia na bb...
Buziaki i miłego dnia...dopóki jestem w pracy, to będę jeszcze zaglądać...

miłej pracy i lepszego samopoczucia :-)

Witam się po weekendzie, który cały spędziłam po za domem , bo piękna pogoda była jeszcze dziś u nas ma być ładnie, a potem znowu pogorszenie bleee :wściekła/y:
mdłości miałam w weekend trochę mniejsze mogły by sobie juz pójść!!!

jak się czujecie? miłego dnia!!!:-D
 
Do góry