reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

moja tesciowa podgrzewa sol na patelni, tak normalnie sypie, nie na zaden olej, wiec uzyjcie lepiej starego garnka. pozniej rozgrzana tak bardzo bardzo sol sypie na pieluche, zawija w nia i to na czolo :) najpierw najlepiej polozyc cos jeszcze na czolo bo mozna sie poparzyc, albo poczekac 10 min az chwile przestygnie. mi pomaga po okolo 20-30 minutach lezenia z tym ukladem, bo mniej wiecej tyle trzeba go trzymac.
 
reklama
Ponke i Hopee, Trzymam kciuki za wasze fasolinki i zycze udanej wizyty:-). Dajcie znac co tam u maluszkow!
Bole glowy moga tez byc od odwodnienia w czasie ciazy. Powinnysmy teraz wypijac co najmniej 8 szklanek wody. Ja przy moich mdlosciach jak wypije jedna to jest dobrze... Nie dziwne, ze boli mnie glowa!! O tym okladzie z soli tez slyszalam i podobno dziala!
 
Dziewczyny cześć.

Czytam, czytam i jakoś tak posępnie się zrobiło, ciągle przewija się słowo boję, boli albo mdłości...:baffled::baffled:

Nie jest lekko, ale musimy się ciut pozytywniej nastroić !!!:-):-) Jeszcze miesiąc i wiosna oraz powróci dobre samopoczucie, bo będzie II trymestr - także proszę wszystkie mamunie głowa do góry;-);-)
 
Witam wszystkie Październikowe Mamusie! :)

Jestem tu nowa i strasznie się cieszę,że powstała grupa specjalnie dla nas :) pięknie się zrobiło, wiosne czuć juz w powietrzu! Cudownie... Ja niestety narazie ogladam to wszystko z domu. Muszę leżeć, bo wystapiło krwawienie,ale narzekać nie będę - w końcu robię to w słusznej sprawie! :) zacisnę zęby i dam radę, bo wiem, że będzie dobrze :):):)

Pozdrawiam Was kochane cieplutko :*
 
Witajcie dziewczynki,
kurcze ja to chyba mam mega anemię cholera, strasznie mnie słabi ;/ Dzisiaj jak poszłam na zakupy to myślałam, że glebę zaliczę na środku sklepu, musiałam szybko wyjść na świeże powietrze, więc oparłam się o słup ogłoszeniowy, a przechodnie jakoś dziwnie na mnie patrzyli. Aż się teraz boję gdziekolwiek wychodzić sama. Do tego wszystkiego głowa mi pęka, mam mdłości i w ogóle jakoś tak do d..., eh :(
ja tak mialam w kosciele, chyba cos z cisnieniem
Witam. Dopiero wczoraj dowiedziałam sie od koleżanki o tym świetnym forum dla przyszłych mam ...musze tu troche poczytac zeby byc w temacie:) na pewno bede brała czynny udział :) jestem w 8 tyg i od 2 dni mam straszne mdłości ktore najczesciej trwaja 2 godzinki jak wstane.. mam nadzieje ze tylko na tym sie zakończy :) mam duze problemy ze spaniem nie spie do 3 w nocy a jak zasne wstaje o 10:( nie wiem jak sobie z tym poradzic zawsze lubiłam dlugo spac.. ale jak tylko sie dowiedzialam ze jestem w ciazy a byl to 3 tydz to zasypialam 23 i wstawalam 9 tak bardzo sie cieszylam ze uda mi sie tak caly czas niestety do tego mam straszne bole bioder:(
witaj i zagladaj tu
jak często macie wizyte u lekarza?ja ostatnią miałam 18 lutego a na nastepną ide 18 marca czy jest ok ?
nastepna wizyte mam za dwa tygodnie ale tylko dlatego ze beda wyniki, normalnie na poczatku jest jedna w miesiacu
Witam wszystkie Październikowe Mamusie! :)

Jestem tu nowa i strasznie się cieszę,że powstała grupa specjalnie dla nas :) pięknie się zrobiło, wiosne czuć juz w powietrzu! Cudownie... Ja niestety narazie ogladam to wszystko z domu. Muszę leżeć, bo wystapiło krwawienie,ale narzekać nie będę - w końcu robię to w słusznej sprawie! :) zacisnę zęby i dam radę, bo wiem, że będzie dobrze :):):)

Pozdrawiam Was kochane cieplutko :*
witaj,

widze ze tutaj wiekszy ruch niz na innych watkach
ja sie bardzo ciesze bo widzialam dzis bijace serce
a jak inne wizytujace sie dzisiaj? sa juz jakies relacje?
 
Witam wszystkie Październikowe Mamusie! :)

Jestem tu nowa i strasznie się cieszę,że powstała grupa specjalnie dla nas :) pięknie się zrobiło, wiosne czuć juz w powietrzu! Cudownie... Ja niestety narazie ogladam to wszystko z domu. Muszę leżeć, bo wystapiło krwawienie,ale narzekać nie będę - w końcu robię to w słusznej sprawie! :) zacisnę zęby i dam radę, bo wiem, że będzie dobrze :):):)

Pozdrawiam Was kochane cieplutko :*

witaj :) fajnie , ze tak pozytywnie myslisz ;))

i macie racje troche tutaj posepnie .... kazda znas ma jakies dolegliwosci i sie zali hehe , mysle , ze to normalne i , ze przejdzie niedlugo :)
pozniej to juz same radosne chwile , brzuszki rosnace , zakupy dla malusza itd. :)


no wlasnie MAMUSIA gdzie jestes ???????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ja juz po zakupach , malo belta nie rzucilam na tasme po tym jak zobaczylam ziemniaki :/ az sie ludzie patrzyli na mnie hehe

tak wogole to ja juz mam brzuch :szok: czuje go nawet jak siedze to mi zawadza troche i jakos tak innaczej jest
no coz najwyzej bede miala wielkiego bebzona :-D
 
reklama
Do góry