reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Qlcia dobrze, że napisałaś o tej zielonej herbacie, bo ja codziennie piję po kilka kubków. O kurka - to co mam teraz pić??? A Ty masz jakieś plamienia????

W zasadzie to zostaje nam czarna herbata ale też niezbyt mocna lub herbatki owocowe za wyjątkiem takiej z liści malin :) Herbata czerwona też ku mojej rozpaczy odpada. A plamienia mam lub miałam bo nie wiem czy jeszcze cholerstwo nie wróci i dlatego na razie cały czas leżę. Gin mi wróżył możliwość plamień nawet do 13 tygodnia więc.... może być jeszcze różnie.
 
reklama
Witam wszystkie październikówki!

mikusia tak mi przykro, wiem co czujesz dlatego ściskam Cię mocno i zobaczysz, że się nie obejrzysz a znowu będziesz w ciąży

Gabriela 5 jak z Tobą?



z tego co wiem to nie można, bo ma za dużo antyutleniaczy, które mogą wpływać na płód teratogennie zwłaszcza w I trymestrze. Ja dlatego zrezygnowałam bo piłam po kilka dziennie - bez względu czy to prawda czy nie nie chcę ryzykować.


#rabbit# mówisz, że plamienia ustają? to super! u mnie chyba też bo od wczoraj nie ma w zasadzie nawet plamki ale nie chcę się za bardzo nakręcać bo pewnie jak wstanę pochodzić coś więcej np. do lekarza to się znowu pojawią bo już tak miałam :wściekła/y:

A dzisiaj Walentynki a ja muszę siedzieć a dokładniej leżeć kamieniem w domu! buuuu ja się tak nie bawię! Chciałam iść do restauracji na ciacho i kawę.

Ja piłam po 3 filiżanki zielonej herbaty dziennie...dzisiaj wypiłam już jedną i więcej jej nie tknę, chociaż bardzo lubię...
 
witam kochane mamusie

nasz aniołek już jest w niebie i czuwa nad nami
[*] niestety nie udało się nic zrobić- oczyściłam się sama:(

cieżko mi jednak pisać - życzę Wam szczęsliwych rozwiązań- dbajcie o siebie i o swoje maleństwa

bardzo mi przykro :( trzymaj sie Mikusia !!

Dziewczyny, czy w ciazy mozna pić zieloną herbatę? Bo ja piję prawie codziennie...

tak mozna :)


dziewczyny zielona herbate mozna pic , ale tak jak ze wszystkim z umiarem , czyli nie 10 filizanek !! duza ilosc zielonej herbaty nawet dla nas samych nie bedacych w ciazy moze byc szkodliwa
slaba zielona herbata nie zaszkodzi :)
moja siorka pila cala ciaze tylko zielona herbate ma zdrowego , pieknego synka :) druga to samo :)
bez paniki , bo wyjdzie , ze nic nie bedziemy pic i jesc :crazy:
 
Hopee no ja właśnie sobie zaparzyłam jeden kubek herbaty i już go wypiję. Też jestem zrozpaczona, bo owocowej herbaty nie cierpię...

Qlcia dzięki za wyjaśnienie. Ja herbatę czerwoną odstawiłam w pierwszej ciąży - choć piłam jej naprawdę dużo - a teraz Maciuś już ma 2 lata i do tej pory nie mogę patrzeć na herbatkę czerwoną - tak się odzwyczaiłam. I zaczęłam nałogowo pić zieloną...

Asionek dobre podejście :)))
 
Mi o tej zielonej herbacie mówił lekarz a ja jestem grzeczną pacjentką więc na te kilka miesięcy jestem wstanie z niej zrezygnować chociaż piłam jej zatrważające ilości. A każdy zrobi jak będzie uważać ;-)
 
Mi o tej zielonej herbacie mówił lekarz a ja jestem grzeczną pacjentką więc na te kilka miesięcy jestem wstanie z niej zrezygnować chociaż piłam jej zatrważające ilości. A każdy zrobi jak będzie uważać ;-)

no wlasnie pilas jej ogromne ilosci to i gin zabronil ...
na tyle kobiet w ciazy co znam i lekarzy jeszcze nie slyszalam , zeby wogole nie mozna bylo pic zeilonej herbaty .... jednak , dwie slabe filizanki nie zaszkodza
gorsza juz jest herbata czarna , nawet od kawy :) i tez trzeba pic z umiarem
kawa tez nas nie zabije o ile bedzie pita w malych ilosciach i z duza iloscia mleka np.

ja pije i nie mam zamiaru ze wszystkiego rezygnowac , bo za chwile wyjdzie , ze moge pic tylko wode , a za kilka dni ktos napisze , ze woda tez nie za dobra i nic juz pic nie bede ;))

umiar i zdrowy rozsadek to podstawa !!
 
nooo ja już mam dosyć leżenia....no ale chyba pomaga.....aaa jak mam wstać to musze jechać do szokoły...dzisiaj będę tam kisić do 20 blleee...mam nadzieję że puszczą nas wcześniej.....mężusiowi kupiłam duuużego lizaka z napisem kocham cię....on nie lubi tego święta, ale symbolicznie zawsze coś sobie dajemy....
 
reklama
niby dlaczego nie mozna pic zielonej? slyszalam ze przeczyszczajace sa zabronione, ale o reszcie nie slyszalam.

mozna brac w trakcie ciazy tabletki na wzmocnienie paznokci i wlosow, bo nie zapytalam lekarza?
 
Do góry