reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
niby dlaczego nie mozna pic zielonej? slyszalam ze przeczyszczajace sa zabronione, ale o reszcie nie slyszalam.

mozna brac w trakcie ciazy tabletki na wzmocnienie paznokci i wlosow, bo nie zapytalam lekarza?


ja przestalam brac , bo biore folik , pozniej dojda witaminy ciazowe i chyba za duzo tego ?? do tego sklad tez moze byc nie teges ... poczekaj i zapytaj lekarza , a na razie odstaw lepiej

jaaa tam tylko pije soki....i słabą herbate czarną z cytrynką......po co mam ryzykować.....przeżyje bez kawy...herbatki zielonej iii energetycznych napoi....ii nie mówie o tym że raz na jakiś czas lubiłam sobie zapalić papieroska....i też zerooooooo

kazda z nas zrobi tak zeby bylo jej i dziecku dobrze :)

wlasnie przyszly moje ksiazki zamowione w Empiku :) yupi normalnie super prezent na walentynki
zamowilam sobie pakiet Kaz Cooka ciezarowka przez 9 miesiecy i dzieciozmagania
i poradniki Murkoff w oczekwianiu na dziecko i pierwszy rok zycia dziecka :)
ja to maniak kasiazek jestem



dziewczyny te co mieszkaja zagranica , i by chcialy sobie zamowic ksiazki po polsku
polecam Empik.pl , placimy za ksiazki normalnie bez dodatkowych oplat jak jest w innych ksiegarniach internetowych , koszt przesylki w Europie bez wzgledu na ilosc ksiazek i wage 60 zl. co jest bardzo malo , bo ta paczka normalnie jakby mama mi wyslac chciala kosztowalaby z 200zl. min. :/
czas dostawy od 3 do 5 dni , ja zamawialam pod koniec tyg. a juz mam ksiazki u siebie takze bardzo polecam :)
 
Dziewczyny kiedy Was przestało boleć podbrzusze? Mnie dosyć mocno bolało w piątek i sobotę...dzisiaj już tylko czasem ćmi...

Gabriela jesteśmy z Tobą...
 
dziewczyny te co mieszkaja zagranica , i by chcialy sobie zamowic ksiazki po polsku
polecam Empik.pl , placimy za ksiazki normalnie bez dodatkowych oplat jak jest w innych ksiegarniach internetowych , koszt przesylki w Europie bez wzgledu na ilosc ksiazek i wage 60 zl. co jest bardzo malo , bo ta paczka normalnie jakby mama mi wyslac chciala kosztowalaby z 200zl. min. :/
czas dostawy od 3 do 5 dni , ja zamawialam pod koniec tyg. a juz mam ksiazki u siebie takze bardzo polecam :)[/QUOTE]

ja myslalam o ksiegarni wysylkowej merlin, ale faktycznie empik wydaje sie tanszy. jakie ksiazki zamowilas? tyle ich ze nie wiem na co sie zdecydowac
 
Dziewczyny kiedy Was przestało boleć podbrzusze? Mnie dosyć mocno bolało w piątek i sobotę...dzisiaj już tylko czasem ćmi...

Gabriela jesteśmy z Tobą...


mnie juz tylko czasem pobolewa, czyli wychodzi na to ze prawie miesiac sie meczylam. za to strasznie bola mnie piersi, wiecie moze kiedy mniej wiecej to przechodzi? o tyle to dla mnie okropne ze zasypiam tylko i wylacznie w pozycji "na brzuchu" :/
 
Juz po wszystkim, nie chciałam juz wczoraj pisac nic jak zbierałam sie do szpitala chlusneło ze mnie wszystko i nagle cisza ustał ból brzucha ustło wszystko

bardzo mi przykro :( przytulam mocno !! trzymaj sie , bedzie dobrze

Dziewczyny kiedy Was przestało boleć podbrzusze? Mnie dosyć mocno bolało w piątek i sobotę...dzisiaj już tylko czasem ćmi...

Gabriela jesteśmy z Tobą...

ja od wczoraj tez juz prawie nie mam boli , a wczesniej bolalo czesto i nawet dosc mocno ....

ja myslalam o ksiegarni wysylkowej merlin, ale faktycznie empik wydaje sie tanszy. jakie ksiazki zamowilas? tyle ich ze nie wiem na co sie zdecydowac

Merlin duzo drozszy i jeszcze doplacasz do kazdej ksiazki kilkanascie zl. plus koszt przesylki tez wiekszy :/

pisalam w poprzednim poscie jakie ksiazki zamowilam i jakich autorow :)
polecaly dziewczyny tutaj na forum Murkoff i na innych
a Kaz jest napisany bardzo lekko i zabawnie i ma swietne opinie dlatego tez sobie kupilam ;))
 
reklama
Do góry