reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Hej

U mnie zimno...Kingolinka jak ja do pracy uderzałam to -13 pokazywało brrrrrrrrr

Weekend spokojny...infekcja zupełnie ustąpiła po samym lactovaginalu...wściekła jestem że maść przepisaną przez tą gównianą ginkę zastosowałam i teraz śnią mi się koszmary żę dzieciak nie widzi itp :zawstydzona/y:
Staram się nie wkręcać bo zaaplikowałam ja tylko 1 popołudnia...ale to jest silniejsze ode mnie...

Spokojnego dzionka wam życzę....

Yyyyy... a co brałaś wczesniej? Po jakiej maści dzieci nie widzą???? Warto wiedzieć.


Lilou, też mam ten kwas foliowy :-)
 
reklama
a ten kwas to poleciła mi kolezanka,bo ja bym nadal kupowała ten folik,a po co przepłacać skoro to samo :D
 
Tez sie powoli bede zegnac ,bo jutro nie tylko Walentynki ,ale tez moja rocznica slubu 11-ta!!!!

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!! Życzę szalonych walentynek ;-)

r
 
Yyyyy... a co brałaś wczesniej? Po jakiej maści dzieci nie widzą???? Warto wiedzieć.

Z tym nie widzeniem to mój wymysł....koszmar nocny...
Na infekcję grzybiczna przepisała mi betnovate C uspokajając że wszystko jest pod kontrolą a infekcja jest tak duża że musimy szybko działać... zastosowałam raz w ciągu dnia i dopiero wieczorem udało misię skontaktować z 2 lekarzem bo bałam sie zastosować przepisane jeszcz eprzez tą sama kobitę globulki clotrimazolu.

Drugi lekarz absolutnie zakazał i był ostro zdziwiony że ktoś przepisał tak silne leki w I trymestrze :wściekła/y:...oczywiście globulek nie zastosowałam...ale tą maść tak...on powiedział cyt" mam nadzieję że nic się nie stało"...i tego się boję :baffled: tyle że ten drugi gin jest z kolei znany z przesadnej ostrożności :baffled:
 
Hej dziewczyny! Nie wiem czy Wam dziś życzyć dużo miłości czy jak najzdrowszych ciąż :) W każdym razie wszystkiego co najlepsze!

Rudson ja w pierwszej ciąży też miałam te globulki, o których piszesz i wszystko było dobrze. Ale lepiej nie stosować jak się boisz. A maść jaka?? Trzymam kciuki, żeby dobrze było!
 
dla mnie feminatal był beznadziejny...i do tego drogi....
ja najpierw brałam falvit a potem przerzuciłam sie na centrum materna czy jakoś tak.
w obecnej ciąży nie biorę na razie nic prócz kw.fol. jak pojdę do gina to pewnie mi coś przepisze,ale ja sie tu nie znam na lekarstwach dla kobit w ciąży
 
Witam wszystkie październikówki!

mikusia tak mi przykro, wiem co czujesz dlatego ściskam Cię mocno i zobaczysz, że się nie obejrzysz a znowu będziesz w ciąży

Gabriela 5 jak z Tobą?

Dziewczyny, czy w ciazy mozna pić zieloną herbatę? Bo ja piję prawie codziennie...

z tego co wiem to nie można, bo ma za dużo antyutleniaczy, które mogą wpływać na płód teratogennie zwłaszcza w I trymestrze. Ja dlatego zrezygnowałam bo piłam po kilka dziennie - bez względu czy to prawda czy nie nie chcę ryzykować.


#rabbit# mówisz, że plamienia ustają? to super! u mnie chyba też bo od wczoraj nie ma w zasadzie nawet plamki ale nie chcę się za bardzo nakręcać bo pewnie jak wstanę pochodzić coś więcej np. do lekarza to się znowu pojawią bo już tak miałam :wściekła/y:

A dzisiaj Walentynki a ja muszę siedzieć a dokładniej leżeć kamieniem w domu! buuuu ja się tak nie bawię! Chciałam iść do restauracji na ciacho i kawę.
 
Ostatnia edycja:
Qlcia dobrze, że napisałaś o tej zielonej herbacie, bo ja codziennie piję po kilka kubków. O kurka - to co mam teraz pić??? A Ty masz jakieś plamienia????
 
reklama
Do góry