reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Mężuś się nade mną zlitował i zrobił mi te kanapki z nutellą i dotego mleczko!

#rabbit# ciasto pycha! dziękuję
 
Hmm...faktycznie, ale w złości robi i mówi się różne rzeczy, czasem trzeba nabrać dystansu. A poza tym łączy Was dziecko, tego nie da się tak łatwo przekreślić. Wierzę, że teraz jest Ci bardzo źle, bo niepewność jest straszna, ale bądź dla siebie dobra, bo masz pod sercem skarb, który nigdy Cię nie opuści, a zależało Ci będzie na nim jak na nikim innym.

najgorsza jest niepewnśc ...a naprawde nie wiem co się dzieje bo jak byłam u niego podrodze ze sklepu to wiem ze był ktos w domu a nikt mi nie otworzył....

Napisałam sms'a ze sama dam sobie radę i ze jesli postanowił włśnie teraz mnie zostawic to ja go na siłe trzymac nie będe...

Wiem że mam skrbka pod sercem... największego skarbka pod słońcem i dlatego mam w sobie na tyle siły ze dam sobie rade sama... a za to co zrobił nigdy nie zobaczy dziecka....
 
nooo całkowicie....czuję się cudownie....hihh....noo te plamienia jeszcze mam nooo ale trudno leże i leże więc mam nadzieję że przejdzie....tak to suuuuuper
 
my musieliśmy wybrać po 2 dla chłopców: Franek, Tymek i po 2 dla dziewczynek: Lenka i Julka....takie nasze wsępne wybory....a co będzie się okaże
 
nooo całkowicie....czuję się cudownie....hihh....noo te plamienia jeszcze mam nooo ale trudno leże i leże więc mam nadzieję że przejdzie....tak to suuuuuper

To się cieszę, bo wiem jaka byłaś parę dni temu biedna...Ja doskonale wiem co to taaakie mdłości bo miałam tak samo. Jedz na zdrówko tym dwóm małym bąbelkom:-)
 
reklama
A co do imion to chłopczy to Mateuszek albo Dawid a dziewczynka Gabriela a co to tego czy dziewczynka czy chlopczyk to naprawde nieistotne dla mnie najważniejsze jest żeby dziecko urodziło się zdrowe



Mam pytanie:

Ma któraś z Was termin porodu na 13.11.....????
 
Ostatnia edycja:
Do góry