reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ja stanik miekki moge nosic :)
moglyby podrosnac zgadzam sie :) narazie sa pelniejsze i tak bardziej staniki wypelniaja ;))


a mi z nosa trooche krwi polecialo i z dziasel :( to z tych mniej przyjemnych obajwow :/

dziewczyny moze ja panikara jstem ( mam swoje powody ) , ale kazde krwawienie powinno byc natychmiast skonsultowane z lekarzem !!!
u mnie poronienie nie zaczelo sie zywa krwia :( tylko delikatnym plamieniem ledwo zabarwionym ... dopiero po dobrych kilku h coraz wiecej tego bylo i coraz bnardziej czerwone , a nastepnego dnia rozkrecilo sie na maksa :(
teraz mam takiego stresa , ze latam do kibelka sprawdzac czy jest oki ....

Mikusia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !!!!! trzymaj sie kochana


A tak co do krwotoku z nosa to teraz jak tak mysle to pare dni po przewidywanej owulacji wstałam rano zrobic mojemu sniadanie do pracy, zrobiłam sobie herbate i usiadłam z nim przy stole, siedzielismy i gadalismy i nagle ja sie patrze a tu 3 czerwone kropki krwi na stole i wogole nie moglam zaamowac tej krwi ale w koncu sie udalo... przypuszczam ze juz wtedy plemnik "dojechał" komórke jajowa :)

Dziewczyny mam prośbe zmiencie temat bo niepotrzebnie stresujemy sie, a teraz to nerwy sa najmnij wskazane i oczywiscie czarne mysli także
 
reklama
hehe to był dla mnie meeeega szok...jak zobaczyłam te dwa bąble....normalnie kazałam spawdzić lekarzowi 2 razy...i zapomniałam mu zapłacić...dopiero się upomniał....hehehe ale wiesz to jeszcze nie na 100%.....

Oj tam, będzie dobrze. Moja przyjaciółka o bliźniętach dowiedziała sie w 4 tc (do tego okazało się, ze są jednojajowe i jednoowodniowe - najbardziej narażone na różne powikłania) i wszytsko jest super - malutkie urodziły się ciut przed czasem, a teraz niedługo będą obchodziły 4 urodziny i są wspaniałe. Dzięki temu trochę o bliźniętach wiem, bo dziewczynki razem z moją Hanią się wychowywały.
 
ciągle piszemy o poronieniach zamiast być dobrej myśli i pisać o przyjemnościach.....ja właśnie wcina twistosy...tak mi sie zachciało...:-) i już nie mam mdłości...juuuuupi....także się bardzo cieszę

właśnie oglądam ciuszki na allegro....i podówjne wózki......hihihih

najgorsze jest to że mieliśmy problem ze znalezieniem jednego ładnego imienia dla chłopczyka aaa teraz jeszcze jedno pasujące do wcześniejszego...wrrrr bo dla dziewczynek to mamy
 
Ostatnia edycja:
Ja przeglądam pościel, bo na pewno będę musiała kupić. Dla Hani miałam feretti - materiał wspaniały, ale wypełnienie do kitu, bardzo szybko się pozbijało w takie kulki i nie nadwało się do użytku.
 
Po kolei:

Dzień dobry Mamusiom!

Na bolące i piekące brodawki wcale nie trzeba kupować kremu Musteli za 40zł bo taki sam skład ma (wypróbowany!!) krem do brodawek sutkowych z Rossmana za... 8zł. Z serii Babydream fur Mama, (Brustwarzen-Salbe). Nie trzeba go zmywać przed karmieniem. POLECAM.

Oooo , jeszce niedawno bylam pazdziernikowka 2010 a tu widze znowu rok minal :) Rzycze wam dziewczyny udanych 9 miesiecy i wszystkiego najlepszego!!!

Muminka, stary kompanie, nie wiedziałam że się tu zapuścisz! :-) Jak miło widzieć tu październikówkę 2010 :-) Jak zauwazyłaś może - mnie tu przywiały prądy płodności, będę podwójną październikówką... Zajrzyj do nas na 2010, bo tęsknimyyyyy! :-)

witajcie
u mnie krwawienia nie ustaly, wygladaja jak krew miesiaczkowa:/ brzuch mnie boli ze masakra...:-:)-:)-:)-:)-:)-(

Kochanie, tylko bez stresu. Proponuję zadzwonić na pogotowie, nie odmawiają przyjazdu jak krwawisz. Zajmą się Tobą, jak i mną się zajęli gdy zaczynało się to, o czym nawet nie chcę tu wspominać. Najważniejszy jest spokój Słoneczko, odpręż sie na ile możesz, wiem że to trudne, ale bardzo dzidziusiowi potrzebne! Lekarz zrobił co mógł, teraz musisz kierować się intuicją i miłością do dzidziusia - nie czekaj aż zacznie się dziać coś gorszego, albo jak zaczniesz mieć skurcze! Żebyś potem nie miała poczucia, że nie zrobiłaś czegoś, co mogłaś zrobić. To bardzo ważne dla Ciebie i Twojej psychiki. Pamiętaj, że nikt Cię nie wyśmieje jak zadzwonisz na pogotowie. Masz zagrożenie życia Twojego maleństwa - pomogą Wam na pewno! A ja tu się będę modlić żeby wszystko było ok. Trzymaj się dzielnie kochana!
 
fajna ta pościel ale dosyć droga.....ale bardzo ładna....

Zobacz jeszcze NINO - też śliczna. Z polskich Drewex jest ładny. No Feretti jest piękne, ale naprawdę wypełnienie to masakra - moja kuzynka reklamowała, dali jej nowe, a ja oczywiście paragon wyrzuciałam - teraz już będę wszytskie kolekcjonować...
 
reklama
Do góry