reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Witam dziewczyny październikowe :) chciałabym się wprosić do grona! :-)

dzisiaj odczytałam z testu 2 kreseczki! Jesteśmy z moim J przeszczęśliwi, ale jeszcze nie dowierzamy. Wpatrujemy się na zmianę w ta blada drugą kreseczke. Udało się za 2gim razem :-D

Pozdrawiam was i życzę udanej podróży przez te najwspanialsze miesiące życia!
 
Witam dziewczyny październikowe :) chciałabym się wprosić do grona! :-)

dzisiaj odczytałam z testu 2 kreseczki! Jesteśmy z moim J przeszczęśliwi, ale jeszcze nie dowierzamy. Wpatrujemy się na zmianę w ta blada drugą kreseczke. Udało się za 2gim razem :-D

Pozdrawiam was i życzę udanej podróży przez te najwspanialsze miesiące życia!


Witaj w naszym gronie :*



Kurcze dziewczyny niemoge spac .... moje cycuszki poprostu ploną... pieką szczypią a zwłaszcza brodawki poprostu koszmar...
 
Hej dziewczyny witam się sobotnio!
jestem nie wyspana, bo moja mała nie miała ochoty spać w nocy:wściekła/y:
nadal bez objawów, ale zrobiłam test pare minut temu i są II grube krechy teraz już na 98% wierze, że jestem w ciąży. Pewna na 100% będę jak zobaczę USG.
czekam na dobre wieści od was !

Miłego dzionka i weekandu:-)
 
Witam kobietki
nati/misio, trojanka gratuluję - spokojnej nudnej ciąży wam życze.
Mam od wczoraj mdłości zaczeło się przy robieniu obiadku jak smażyłam cebulkę, dziś od rana mi jakoś nie tak;-);-):-):-)
 
hej mamusie :)

ja to jakos spac nie moge , ciezko mi zasnac , a jak juz sie uda to budze sie nad ranem i pozniej tylko sie w lozku przewracam .... zawsze spioch ze mnie byl straszny wiec w szoku troche jestem hehe


jestem juz po wizycie u lekarza
zbadal mnie stiwerdzil ze macica MIEKKA WIEC DOBRZE
PRZYPISAŁ 3 RAZY DUPHASTON I MAM SIE ZJAWIC U NIEGO W GABINECIE W PRZYSZLYM TYG NA USG. krawienie jest nie wielkie i jak on to okreslil "moze uda sie ta ciaze utrzymac" :(

bierz leki , lez duzo i trzymam &&&&&&&&&&& :) musi byc dobrze !!!

Hej Wam :)
Chciałam się tylko pochwalić, że byłam dziś u lekarza i jest pęcherzyk śliczny :):):):)
Jesteśmy mega szczęśliwi :)
Spokojnej nocki Wam życzę kochane :*

super gratuluje :)

Witam dziewczyny październikowe :) chciałabym się wprosić do grona! :-)

dzisiaj odczytałam z testu 2 kreseczki! Jesteśmy z moim J przeszczęśliwi, ale jeszcze nie dowierzamy. Wpatrujemy się na zmianę w ta blada drugą kreseczke. Udało się za 2gim razem :-D

Pozdrawiam was i życzę udanej podróży przez te najwspanialsze miesiące życia!

witaj :) gratulacje i zostan z nami :)

Witaj w naszym gronie :*



Kurcze dziewczyny niemoge spac .... moje cycuszki poprostu ploną... pieką szczypią a zwłaszcza brodawki poprostu koszmar...

oj skad ja to znam .... wczoraj wieczorem w prawej piersi to az takie prady dziwne mialam :szok: strasznie niemile uczucie :/ ciekawe jak dlugo bola piersi ?? hehe mam nadzieje , ze nie przez 9 miesiecy .... ja mam maly biut i jakos ten bol bardzo mocno odczuwam


milej soboty :)

a jutro wielkin dzien !!!!!!!!! Mamuska w koncu zatestuje i musza byc 2 kreseczki :)
 
hej dziewczyny.....ja też jestem dzisiaj niewyspana....w nocy się budziłam i nie mogłam zasnąć....jeszcze u nas tak strasznie wiało...wrrrr.....nie lubię takiej pogody......dzisiaj muszę zagonić mężulka do sprzątania....
 
witajcie
u mnie krwawienia nie ustaly, wygladaja jak krew miesiaczkowa:/ brzuch mnie boli ze masakra...:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Mikusia przepraszam, że się wtrące ale idź jak najszybciej do gina, bo mi to wygląda na zaczynające się poronienie. Obym się myliła
 
Do góry