reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Mikusia jak najszybciej jedź do szpitala na SOR tam powinni Cię szybko przyjąć i zbadać.

Ja się witam,ale nadrobię później,bo mam w domu mega bałagan mąż musiał jechać do pracy,bo od wczoraj jakieś awarie w firmie są,ja spać bym poszła a Oliwka daje mi popalić na maska :/

Wczoraj udało mi się zjeść obiad,dzisiaj odrobinę jajecznicy,ale od mięsa mnie odrzuca...

Miłej soboty
 
Cześć dziewczynki.

Kurcze Mikusia faktycznie czekanie to nie najlepsze rozwiązanie...

Witam też nowe październikówki.

Ja w środę idę do lekarza, mam nadzieję, że będzie ok. Tak prz okazji już wysypałam się mojej rodzince - wzięli mnie pod włos i samo wyszło:-) Choć chciałam im dopiero po wizycie powiedzieć.

Czuję się ok, ale wieczorami mi tak dziwnie jakoś - niby mdłości nie mam, ale tak inaczej się czuje i oczywiście spałabym cały czas.
A co do bolących piersi, to u mnie niestety trwało to całą ciążę, a potem jak się dziecko urodzi i się laktacja nie unormuje (ok.3 m-ca), wcale nie jest lepiej, także piersi już warto zacząć smarować kremem do biustu (polecam Mustela - na allegro ok. 40 zł), trochę to pomaga:tak:
 
Witam się sobotnio!
Ja dzisiaj leżę jak skóra z diabła i oczy mi się kleją. W ogóle się nie wyspałam


witajcie
u mnie krwawienia nie ustaly, wygladaja jak krew miesiaczkowa:/ brzuch mnie boli ze masakra...:-:)-:)-:)-:)-:)-(

mam nadzieję, że Ty już na pogotowiu albo u lekarza i że to nic groźnego


#rabbit# u nas w nocy tak wiało, że jak tradycyjnie o 3 wstałam do kibelka to myślałam, że mi wszystkie kratki wentylacyjne powyrywa a za oknem świata widać nie było
 
Asionek31 kurcze ja wczoraj musiałam wieczoram chodzic po domu bez biustonosza i nadodatek w odpiętej bluzie doslownie z golymi na wierzchu bo inaczej sie nie dało ale dzisiaj jest troche lepiej tzn dalej jeszcze są wrażliwe ale nie az tak jk wczoraj ale moze dlatego ze chodze w luźnej koszulce mojego

no ale jest tego jakis plus są takie pełne i narzmiale jak nigdy może wreszcie troche podrosą.. nie narzekam na rozmiar ale mogłyby byc większe hihiihihi
 
Ostatnia edycja:
Rabbit a pamiętasz jak jakieś dwa tygodnie temu rozmawiałyśmy o tym, czy bierzesz pod uwagę bliźnietą? Powiedziałaś, że u Ciebie nie ma szans, bo masz za niskie hCG;-)
 
Asionek31 kurcze ja wczoraj musiałam wieczoram chodzic po domu bez biustonosza i nadodatek w odpiętej bluzie doslownie z golymi na wierzchu bo inaczej sie nie dało ale dzisiaj jest troche lepiej tzn dalej jeszcze są wrażliwe ale nie az tak jk wczoraj ale moze dlatego ze chodze w luźnej koszulce mojego

no ale jest tego jakis plus są takie pełne i narzmiale jak nigdy może wreszcie troche podrosą.. nie narzekam na rozmiar ale mogłyby byc większe hihiihihi

ja stanik miekki moge nosic :)
moglyby podrosnac zgadzam sie :) narazie sa pelniejsze i tak bardziej staniki wypelniaja ;))


a mi z nosa trooche krwi polecialo i z dziasel :( to z tych mniej przyjemnych obajwow :/

dziewczyny moze ja panikara jstem ( mam swoje powody ) , ale kazde krwawienie powinno byc natychmiast skonsultowane z lekarzem !!!
u mnie poronienie nie zaczelo sie zywa krwia :( tylko delikatnym plamieniem ledwo zabarwionym ... dopiero po dobrych kilku h coraz wiecej tego bylo i coraz bnardziej czerwone , a nastepnego dnia rozkrecilo sie na maksa :(
teraz mam takiego stresa , ze latam do kibelka sprawdzac czy jest oki ....

Mikusia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !!!!! trzymaj sie kochana
 
hehe to był dla mnie meeeega szok...jak zobaczyłam te dwa bąble....normalnie kazałam spawdzić lekarzowi 2 razy...i zapomniałam mu zapłacić...dopiero się upomniał....hehehe ale wiesz to jeszcze nie na 100%.....
 
reklama
dziewczyny moze ja panikara jstem ( mam swoje powody ) , ale kazde krwawienie powinno byc natychmiast skonsultowane z lekarzem !!!
u mnie poronienie nie zaczelo sie zywa krwia :( tylko delikatnym plamieniem ledwo zabarwionym ... dopiero po dobrych kilku h coraz wiecej tego bylo i coraz bnardziej czerwone , a nastepnego dnia rozkrecilo sie na maksa :(
teraz mam takiego stresa , ze latam do kibelka sprawdzac czy jest oki ....

U mnie też zaczęło się niewinnie - poszłam zrobić betę i wynik był już niższy niż wcześniej. Wiedziałam już co się święci. Wieczorem zaczęło sie lekkie plamienie, na drugi dzień była już żywa krew ale nie dużo a potem to umierałam z bólu bo miałam takie mega skurcze - wyleciał ze mnie tylko taki jakby kawałek wątróbki i było po wszystkim. Ale pamiętam, że słabiło mnie z bólu. Potem to już pojechałam do szpitala na czyszczenie macicy i lekarz mówił, że już nie było co czyścić.
 
Do góry