reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Ja sie powoli zbieram kochane :)
Mąż zaraz przyjedzie , mały juz śpi :)
Jak to w weekend bedzie mnie mniej tutaj ale na pewno zajrze pare razy chociażby sie przywitać i zyczyc miłego dnia :)
Pewnie nowe fasolki dołączą jeszcze :):)
A w niedziele oczekujcie z rana zdjęcia z moimi II kreseczkami, muszę być !!!!!!!!!!!!!!!!!
Rabbit
tez oglądam , hehe :)
Dobranoc :*
Spijcie dobrze :D
Paa...... :)
 
reklama
Oooo , jeszce niedawno bylam pazdziernikowka 2010 a tu widze znowu rok minal :) Rzycze wam dziewczyny udanych 9 miesiecy i wszystkiego najlepszego!!!
 
jestem juz po wizycie u lekarza
zbadal mnie stiwerdzil ze macica MIEKKA WIEC DOBRZE
PRZYPISAŁ 3 RAZY DUPHASTON I MAM SIE ZJAWIC U NIEGO W GABINECIE W PRZYSZLYM TYG NA USG. krawienie jest nie wielkie i jak on to okreslil "moze uda sie ta ciaze utrzymac" :(
 
Hej Wam :)
Chciałam się tylko pochwalić, że byłam dziś u lekarza i jest pęcherzyk śliczny :):):):)
Jesteśmy mega szczęśliwi :)
Spokojnej nocki Wam życzę kochane :*
 
jestem juz po wizycie u lekarza
zbadal mnie stiwerdzil ze macica MIEKKA WIEC DOBRZE
PRZYPISAŁ 3 RAZY DUPHASTON I MAM SIE ZJAWIC U NIEGO W GABINECIE W PRZYSZLYM TYG NA USG. krawienie jest nie wielkie i jak on to okreslil "moze uda sie ta ciaze utrzymac" :(
Mikusia wszystko bedzie dobrze, myśl pozytywnie, wiem że cieżko ale musisz być silna :*
Trzymam kciuki za Was.. bedzie dobrze zobaczysz.
Dobranoc:*
 
Mikusia trzymam mocnooooooo &&&&&&&&.....trzeba być dobrej myśli....czekać...i dużo odpoczywać....hmmmm coś o tym wiem....

Justyś miałaś sam pęcherzyk czy bylo już widać maleństwo???
 
hej dziewczyny!!!!
przepraszam że się nie odzywam, ale po prostu nie mam jak. całe dnie w pracy siedzę. jak juz wrócę i akurat zdarzy się że mąż jest to staram się nim nacieszyć ile mogę. a jak go nie ma (bo on też całymi dniami w pracy) to moja kochana koleżanka wymysla mi rozrywki (wycieczki, wyprawy na zakupy albo śpiewanie piosenek na singstarze). także same widzicie... ale dzisiaj tak sobie pomyślałam, że chyba powinnam zwolnić tempo i trochę czasu spędzić na sofie przed laptopem :-). co do samopoczucia to nie narzekam. czasem tylko brzuszek pobolewa i raz na jakiś czas mi niedobrze.
w niedzielę mam wolne to postaram się nadrobić tu wszystko.
buziaki kochane :*** życzę miłej nocki
 
reklama
ja jeszcze chciałam napisać, że robiłam 2 testy 5 dni przed spodziewaną @ i wyszło mi tak jak pisałyście. w obydwu przypadkach druga kreska pojawiała się po 20 minutach i była baaaaaaaaaaardzo blada. na nastepny dzień kupiłam bardziej czuły test i druga kreseczka wyszła po 3 sekundach. także trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&
 
Do góry