reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

no nie uwiezysz jak napisze... hihihiihihi zrobiłam test i po paru minutach stwerdzilam ze nic nie widac i test wylądowal w koszu na smieci ale tak pisalysmy z mamuśka i cos mnie podkusiło zeby zerknac za nim w koszu na smieci bo cały czas lezał na wierzchu i tak po polowie dnia wziełam go do reki i zaczełam sie smiac bo zobaczyłamt 2 kreske heheheheh i do konca to sama nie wiem po jakim czasie wyszła ta 2 kreska

Nie wiem czy czytałaś forum rano, ale ja miałam identyczną sytuację!!! Zrobiłam rano test, wyszła jedna krecha więc go odłożyłam do szafki w łazience, po ok 2-3 godz chciałam go wyrzucić, patrzę a tu dwie krechy...Wygląda to dokładnie tak jak u Ciebie!!! I teraz sama nie wiem, bo ponoć testu nie odczytuje się po wskazanym czasie, a z drugiej strony skądś ta druga krecha musiała się wziąć!!!
jednym slowem historia tego testu jest długa i nudna jak dla niego, bo kto chciałby spedzic pól dnia w koszuna smieci....


ja wyczytałam gdzies ze jesli stezenie hcg w moczu jest nizsze niz te tzw 25(czyli czułosc testu) to zdarza sie ze dopier po odparoaniu płynu z moczu ( czyli tak troche podeschnie) dopiero wtedy csto pojaie te 2 krechy i w wielu przypdkach tak było a dopiro test po kilku dniach czyli nastpeny robiony wychodzi wtedy juz odrazu
 
reklama
ja wyczytałam gdzies ze jesli stezenie hcg w moczu jest nizsze niz te tzw 25(czyli czułosc testu) to zdarza sie ze dopier po odparoaniu płynu z moczu ( czyli tak troche podeschnie) dopiero wtedy csto pojaie te 2 krechy i w wielu przypdkach tak było a dopiro test po kilku dniach czyli nastpeny robiony wychodzi wtedy juz odrazu

No jak patrzę na ten twój test, to jakbym swój widziała...I rano już tu męczyłam dziewczyny czy któraś tak miała a tu proszę! :tak:
 
Gabriela 5 powiem Ci, że Twój test to i tak jest super wyraźny w porównaniu z tym, który mi wyszedł. Też wcześniej pisałam, że wyciągnęłam test po 2 godzinach i była druga kreseczka ale duuuużo bledsza niż Twoja.
 
reklama
Do góry