reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Zobacz załącznik 326495

powiedzcie mi co o tym sądzicie??? czy widzicie równiez tuttaj 2 kreski???

ta jedna jest taka bardzo bardzo bleziutka ale sprawdzam czy przypadkiem nie mam jakichs złudzen optycznych....

jasne , ze sa :) nawet ja ze swoja slepota widze hehe


No udało się jednak zrobić to USG i już wisi w naszej galerii:) Jaki mój P. był rozanielony:-)

super :) zaraz ide oblukac !!

A ja poszperałam w necie i znalazłam wiele wpisów o tym, że testy trzeba odczytywać do 5 minut, bo po paru godzianch może wyjść wynik fałszywie pozytywny:-( Bo zachodzą jakieś rakcje chemiczne...A przecież ktoś tu pisał że też odczytał test później, była druga krecha i ciąża została potem potwierdzona...Oj chyba zaczynam schizować:wściekła/y:

ja jak robilam testy wczesniej i nie bylam w ciazy , zostawialam je po kilka h i nic sie nie pojawialo nigdy , nawet cien kreski ... takze sa duze szanse , ze to to :)


dzieki dziewczyny za zyczenia powrotu do zdrowia! Juz jestem w domu. Spędziłam w szpitalu prawie 5 godzin, bo maszyna w laboratorium sie popsuła i długo czekałam na wyniki. Justyna była grzeczna, całe szczęscie. Wyniki okazały się ok, ale na diagnozie napisali że mam ostre zapalenie oskrzeli i dostałam antybiotyk co 12h, Amotaks 1g. Wreszcie się lepiej poczuję! :biggrin2:

no w koncu cie przyjeli :) teraz sie kuruj !!
 
reklama
Gabriela, jak dla mnie jesteś w ciaży :-) Witam oficjalnie w gronie październikowych mamuś!

Kachutka, a Ty nie z Wrocławia? Jest ktoś z Wrocławia w ogóle?
 
Ostatnia edycja:
Gabriela, jak dla mnie jesteś w ciaży :-) Witam oficjalnie w gronie październikowych mamuś!

Kachutka, a Ty nie z Wrocławia? Jest ktoś z Wrocławia w ogóle?

Nie, ja jestem z Katowic. Ale tak się składa, że dzisiaj jestem we Wrocławiu, bo mój szwagier ma urodziny i go odwiedziliśmy z tej okazji:-) Właśnie nam robi dobre papu...A mnie mdli...

Kuruj się dobranocka, bo zapalenie oskrzeli to poważna sprawa...Dobrze, że już ma lekarstwa, teraz się poczujesz szybko lepiej...
 
Witam Was!
Dobranocka kuruj sie
Mamuska kciuki dalej sa;)
Rabbit odpoczywaj moze te plamienia przejda...
Asionek wrzucilabys przepis do odpowiedniego watku na te poledwiczki?;D
martag to juz rozumie czemu jestes pazdziernikowka;p
qlka witamy w naszym gronie!;)

przykro mi z powodu poronien terazniejszych i przeszlych o ktorych pisalyscie;( ja tez jestem po....dlatego teraz bardzo sie boje

kachutka gabriela ja bym sie nie napedzala... ja kilka razy zrobilam test, po czym po 2h [nawet po pol h] wyszla druga krecha i to wcale nie oznaczalo ciazy. oczywiscie moze byc taki zbieg okolicznosci ze wyszla ta druga a akurat jestescie w ciazy, ale to nei na 100%. I tak trzymam kciuki!!
 
po raz setny oglądam i kto to mówi 2...no ale cóż na czasie :-)

a wy dziewczyny co tak cichutko jesteście???
 
reklama
ok Asionek upomne sie bo mi slinka leci;D
Ja cichutko bo nadrabiam cale forum a to troche trwa;D w miedzyczasie posprzeczalam sie z moim mezem heh odwala mi naprawde. po 3min go przeprosilam:-D
 
Do góry