reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Witam was ja robiłam dzisiaj test z porrannego i niestety nic nie wyszlo @ spożnia sie juz 7 dni wiec to pewnie cykl bezowulacyjny, pozdrawiam wszystki nowe mamusie i zycze powodzenia
 
Witam was ja robiłam dzisiaj test z porrannego i niestety nic nie wyszlo @ spożnia sie juz 7 dni wiec to pewnie cykl bezowulacyjny, pozdrawiam wszystki nowe mamusie i zycze powodzenia

Ojjj, kochana zrób w poniedziałek bete !!!!!!!!!!!!! Bedzie na 100% pewne !!!!!!!!!!!! Proszę !!!!!!!!!!!!!!
 
Nie, test robiłam niedawno, czyli nie z rannego moczu...Zrobię znowu w dniu spodziewanej @ czyli w sobotę...

a no to szanse na fasolke naprawde duze , skoro nie z porannego , akreseczka wyszla :)

hehehe nooo to może o herbatkę....i tak oto słucham siostry:)
hehe zdarza sie :)


Napiszcie mi proszę jakie testy jeszcze są dobre...W razie gdyy tego niebieskiego bobo-testu nie było...:eek:

te digital , elektroniczne , pokazuja od razu tyg. ciazy mniej wiecej :) ale drogie sa :/
zrob sobie testa jutro rano z moczu porannego , powinno cos wyjsc skoro dzisiaj wyszlo nie z porannego ;)
mi wczesniej tez wyszly testy , przed @ i z popoludniowego moczu , zrobilam rano nastepny i znowu dwie kreski :) i nie byly to czule testy tylko jakies badziewiaste ;))

W domu mam jeszcze właśnie ten żółty bobo-test i jakiś nordtest, ale oba mają czułość 25...Najwyżej spróbuję takim zrobić i zobaczymy...

rob , rob :) tylko rano !!
 
Cześć Dziewczyny

To opiszę co i jak :D

O rodzeństwo dla Oliwki staraliśmy się dwa miesiące.Robiłam już chyba z 4 różne testy.Przed ostatni po jakiś 2 minutach nic nie wykazał zostawiłam go w łazience i sobie poszłam w długą :) Wróciłam później żeby tesy wyrzucić a tam druga mega blada kreseczka,ale wiadomo po 5 minutach test już jest niewiarygodny więc postanowiłam poczekać dwa trzy dni i zrobić drugi albo pojechać do szpitala na badanie poziomu bety,ale że w trójmieście wiało to mi się nie chciało :)
Dzisiaj zrobiłam ostatni test i są dwie kreseczki :)
Teraz muszę się wybrać do lekarza,ale to na spokojnie :) pewnie będę chodzić prywatnie do tego samego który prowadził moją pierwszą ciążę z którą miałam problemy,bo Oliwka nam nie rosła,ale Państwowo też się zapisze to chociaż badania będą na nfz

Od wczoraj prawie nic nie jadłam.Niedobrze mi jest.Jedyne co udało mi się zjeść od wczoraj rana to kilka wiśni z kompotu :(
Coś czuje,że będę często miała bliskie spotkania z sedesem :(

A Wy jak się czujecie?
 
Cześć Dziewczyny

To opiszę co i jak :D

O rodzeństwo dla Oliwki staraliśmy się dwa miesiące.Robiłam już chyba z 4 różne testy.Przed ostatni po jakiś 2 minutach nic nie wykazał zostawiłam go w łazience i sobie poszłam w długą :) Wróciłam później żeby tesy wyrzucić a tam druga mega blada kreseczka,ale wiadomo po 5 minutach test już jest niewiarygodny więc postanowiłam poczekać dwa trzy dni i zrobić drugi albo pojechać do szpitala na badanie poziomu bety,ale że w trójmieście wiało to mi się nie chciało :)
Dzisiaj zrobiłam ostatni test i są dwie kreseczki :)
Teraz muszę się wybrać do lekarza,ale to na spokojnie :) pewnie będę chodzić prywatnie do tego samego który prowadził moją pierwszą ciążę z którą miałam problemy,bo Oliwka nam nie rosła,ale Państwowo też się zapisze to chociaż badania będą na nfz

Od wczoraj prawie nic nie jadłam.Niedobrze mi jest.Jedyne co udało mi się zjeść od wczoraj rana to kilka wiśni z kompotu :(
Coś czuje,że będę często miała bliskie spotkania z sedesem :(

A Wy jak się czujecie?
:) jeszcze raz gratuluje bardzo serdecznie :) 2 miesiace i juz fasolka, brawo :):) ale w którym dniu cyklu zrobiłas test juz po @ czy jeszcze przed data spodziewanej @ ????
napewno wszystko bedzie dobrze z dzidzią :) trzymam kciuki zeby tak było :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Jeden robiłam przed spodziewaną @ nic nie wykazał drugi w dniu spodziewanej @ też nic nie wykazał trzeci w poniedziałek a dzisiaj czwarty i ostatni :) Kreska nie jest jakaś mega mocna,ale z Oliwką też tak miałam.U lekarza byłam w 7 tygodniu ciąży zobaczyłam słodką fasolkę,a przy kolejnym usg już machała nogami i rączkami :D
 
Cześć Dziewczyny

To opiszę co i jak :D

O rodzeństwo dla Oliwki staraliśmy się dwa miesiące.Robiłam już chyba z 4 różne testy.Przed ostatni po jakiś 2 minutach nic nie wykazał zostawiłam go w łazience i sobie poszłam w długą :) Wróciłam później żeby tesy wyrzucić a tam druga mega blada kreseczka,ale wiadomo po 5 minutach test już jest niewiarygodny więc postanowiłam poczekać dwa trzy dni i zrobić drugi albo pojechać do szpitala na badanie poziomu bety,ale że w trójmieście wiało to mi się nie chciało :)
Dzisiaj zrobiłam ostatni test i są dwie kreseczki :)
Teraz muszę się wybrać do lekarza,ale to na spokojnie :) pewnie będę chodzić prywatnie do tego samego który prowadził moją pierwszą ciążę z którą miałam problemy,bo Oliwka nam nie rosła,ale Państwowo też się zapisze to chociaż badania będą na nfz

Od wczoraj prawie nic nie jadłam.Niedobrze mi jest.Jedyne co udało mi się zjeść od wczoraj rana to kilka wiśni z kompotu :(
Coś czuje,że będę często miała bliskie spotkania z sedesem :(

A Wy jak się czujecie?

Mnie też mdli i to dość mocno, a jestem przed termniem @ jeszcze...Czy ten test z bladą kreseczką wyszedł Ci przed terminem @? Bo ja dzisiaj miałam taką samą sytuację, też bledziutka kreseczka wyszła...
Gratuluję oczywiście fasoleczki:tak: Napisz który to dzień po terminie @...
 
reklama
Do góry