reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Oj kochane nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę, że mogę się z Wami tym wszystkim podzielić:)). Jak na razie wie tylko sprawca zajścia:) postanowiliśmy wstrzymać się jeszcze z ogłaszaniem wszystkim ze względu na to, że to dopiero sam począteczek:)
A więc tak, według obliczeń jest to 5 tydzień i 6 dzień:)) testowałam 4.02 i wyszły dwie krechy (wyłam jak bóbr:)) na drugi dzień powtórzyłam test i też dwie krechy:) byłam u lekarza, przewidywany termin porodu na 13.10:) usg mogę zrobić dopiero po 21.02 bo ponoć teraz nic nie będzie widać, już nie mogę się doczekać:))
 
Acha zapomniałam dodać, że robiłam wczoraj betę, wynik wyszedł 2139 U/l i powiem Wam, że pojęcia nie mam czy to dobrze jak na ten tydzień?
 
Oj kochane nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę, że mogę się z Wami tym wszystkim podzielić:)). Jak na razie wie tylko sprawca zajścia:) postanowiliśmy wstrzymać się jeszcze z ogłaszaniem wszystkim ze względu na to, że to dopiero sam począteczek:)
A więc tak, według obliczeń jest to 5 tydzień i 6 dzień:)) testowałam 4.02 i wyszły dwie krechy (wyłam jak bóbr:)) na drugi dzień powtórzyłam test i też dwie krechy:) byłam u lekarza, przewidywany termin porodu na 13.10:) usg mogę zrobić dopiero po 21.02 bo ponoć teraz nic nie będzie widać, już nie mogę się doczekać:))

To już chyba tak jest, ze jak nie można jeszcze najbliższym powiedzieć o dziecku to szuka się kogoś z kim można o tym pogadac...:-) A ten wątek to super wybór:tak: Co do bety, to ja sie nie wypowiem, bo się nie znam...
 
Kobietki mam pytanie bo sie juz pogubiła:( Od kiedy liczy się wiek dziecka od ostatniej miesiączki czy od dnia poczęcia bo to jest jendka różnica 2,5 tygodnia...

normalnie to od ostatniej miesiaczki :) ale niekorzy innaczej licza ...

Mhm to ja chyba sie chyba coś "walnęłam" na tych obliczeń, a więc delikatnie mówiąc skłamałam mówiąc że jestm 6-7 tydzień..to dopiero PRAWIE 6 tydzień :) to moze dlatgeo nie powinnam jeszcze robic USG??? Pomozcie bo jutro mam wizyte aaaa

jasne , ze idz jak juz sie umowilas ;) a noz cos zobaczysz wiecej :)

usg na tak wczesnym etapie wykaże wyłącznie że jest ciaża...

niekoniecznie , niedawno moze nawet tutaj juz nie pamietam , jakas dziewczyna pisala , ze wlasnie na takim etapie ciazy byla u gina i bylo juz serduszko ... takze roznie to bywa ;))

Cześć dziewczyny, także te całkiem nowe:-)

U mnie zaczęła się faza "spanie ponad wszystko", więc kilka dni mnie tu nie było...Troszkę poczytałam i widzę, że Edytka i Mamuśka wciąż bez @, co mnie cieszy i napawa optymizmem.

Ja do lekarza umówiłam się na następną środę, to będzie 6 tydz. i 4 dni, mam nadzieję, że usłyszę już serduszko... Idę na NFZ, ale tylko po to by zrobić usg i ewentualnie dostać skierowanie na badania, a w 8 tygodniu pojadę już do mojej właściwej ginekolog, żeby założyła kartę ciązy i takie tam. Po głowie chodzi mi niecny plan, żeby chodzić do dwóch lekarzy jednocześnie - do przychodni, by mieć badania za free, a jeździć prywatnie do dobrego specjalisty. Tylko nie wiem czy to nie zbyt złożone logistycznie... Nie jestem z natury wyrachowana, ale z drugiej strony płacić za prywatne wizyty, badania, witaminy, to trochę to nie w porządku, skoro faktycznie powinnyśmy to mieć w standardzie za darmo, co nie?:-):tak:

coraz wiecej kobiet chodzi do 2 lekarzy :) wlasnie ze wzgledu na mniejsze koszta badan itd. i ja mysle , ze to nie jest wcale takie dziwne ... :)

Witam wszystkie forumowiczki:) Bardzo mi milo, że mogę znaleźć się w gronie październikowych mamuś:) To moja pierwsza ciąża i jestem nieziemsko szczęśliwa:) cieszę się, że będę mogła dzielić się z Wami swoimi przeżyciami:) serdecznie Was pozdrawiam

witaj :)
gratulacje !!!
widze , ze masz termin jaki i mi wychodzi 13.10. :)
kiedy mialas ostatnio @ i jaki dlugi masz cykl ?? bo mi niekotre suwaczki ( co zreszta widac poznizej) wyliczaja za kazdym razem co innego :/ raz nawet 18 :szok:
 
ostatnią miesiączkę miałam 06.01, a cykl trwa 27-28 dni, okres powinnam mieć 2.02 ale nie przyszedł:) ale to śmieszna sytuacja, że nasz wiek ciąży jest identyczny co do dnia:)
A powiedz Asionek31 robiłaś już betę?
 
ostatnią miesiączkę miałam 06.01, a cykl trwa 27-28 dni, okres powinnam mieć 2.02 ale nie przyszedł:) ale to śmieszna sytuacja, że nasz wiek ciąży jest identyczny co do dnia:)
A powiedz Asionek31 robiłaś już betę?

niezle hehe ja tez ostatnia @ 6.01. !!! super mamy podobne ciaze :) moze ja ciut mlodsza bo cykle okolo 30 dni , ale termin tez mi wyliczaja kalkulatory na 13 :)

co do suwaczka wejdz sobie na jakas strone z suwaczkami ( mozesz wcisnac ktorys z moich ) zrobisz swoj wpisujac dane i wybierajac sobie obrazek , pozniej bedzie kod na forum kopiujesz go , wchodzisz w ustawienia na samej gorze po lewej , pozniej po prawej bedzie , sygnatura wchodzisz tam i wklejasz w okienko kod , zapisujesz i juz jest :) powodzenia
 
reklama
A podpowiecie dziewczynki jak zrobić suwaczek? bo coś nie wiem jak:)

Witaj Gratuluje fasolki

Kliknij na moj suwaczek a otworzy sie stronka wybierz jaki chcesz,wpisz dane po tym wszystkim skopiuj kod wejdz w swoj profil tam gdzie masz edytuj sygnature wklej kod zatwierdz i gotowe ;-)

Aaaaa bym zapomniala Asionek ,Myszka wpisalam was na liste :tak:
 
Do góry