reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Mamuska jak tam u ciebie?????
W porządku :) troszke mnie pobolewa jajnik, a tak poza tym bede sie zaraz zbierać , bo dzis nie dało rady wstac na zakupy o 7 , wiec jutro juz muszę iść wiec położe sie wczesniej !!!! Kombinuje cos na obiad, ale co , sama nie wiem co bym zjadła ale chyba padnie na pieczarkową- fajny znalazłam przepis na necie ;)
A u Ciebie jak ???? Jak sie czujesz?? dzis to strasznie Cię mało z Nami :(
 
Witam nową mamusię :) Gratuluję!!!

Edytko - proponuję usunąć z listy Josephine i utworzyć pod spodem listę aniołków :-(

I ktoś wcześniej wspomniał o wątku linkowym - proponuję wykorzystać do tego wątek, który założyłam 'warto wiedzieć', żeby ich za bardzo nie mnożyć...
 
Edyta dziekuje :) to mnie nie bylo wczesniej na liscie ?? wydawalo mi sie ze siebie widzialam :-D

Myszka fajnie :) bedziemy mogly porownywac jak rosna nasze maluszki :)





Witam nową mamusię :) Gratuluję!!!

Edytko - proponuję usunąć z listy Josephine i utworzyć pod spodem listę aniołków :-(

I ktoś wcześniej wspomniał o wątku linkowym - proponuję wykorzystać do tego wątek, który założyłam 'warto wiedzieć', żeby ich za bardzo nie mnożyć...

tez mysle , ze trzeba zrobic liste aniolkow :(
 
Mamuska malo mnie dzisiaj bo jakosc ochoty na wszystko brak...

Co do listy aniolkow nie chce poruszac tego tematu i pytac Jos kiedy dokladnie poronila....co do usuniecia z listy zaraz to zrobie...
 
Ostatnia edycja:
Ja mialam ostatnią 10 stycznia wiec bardzo blisko waszej Asionek i Myszka :) Wiec moze i ja bede porównywać z Wami jak sie rozwija maleństwo :)
 
reklama
Do góry