reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

no to pewnie idz do tego lekarza niech robi usg itd !!!!!!!!!!!!!!ale ja to jestem pewna ze jestes w ciazy no bo juz 6 dzien brak wiec cos podejrzane to !!!!!!!!!!!

Ja sama nie wiem co mam o tym myslec... nigdy @ mi sie nie spozniala a tym bardziej jak zaczelismy starania to jej nie ma,a z drugiej strony moze cos sie poprzestawialo :baffled:
A jeszcze w necie jest duzo dziewczyn co im testy nie wychodzily nawet do 3 miesiaca ciazy,a dopiero usg potwierdzalo ciaze,dla mnie to troche dziwne a jednak mozliwe... tez ogladam program ciaza z zaskoczenia gdzie dziewczyny dowiadywaly sie o ciazy jak juz szly rodzic :szok: a niektorym tez testy wychodzily negatywne....i jak tu sie nie nakrecac ?????:dry:
 
reklama
A mój M dostał w tamtym roku książkę Już prawie jestem tatą Stephena Gilsa - opinia cytuję " ten facet jest jakiś nawiedzony..."


hehe dobre


Edyta idz , idz :)

Mamuska kurcze ta sennosc podejrzana mocno :) do tego brak okresu ....:)

Karolinka witaj :)

zamowilam 4 ksiazki :-p:crazy: ta co polecalyscie , do tego kontynuacje pierszy rok zycia dziecka i pakiet Kaz Cook ciezarowka przez 9 miesiecy i jakas na pozniej do 5 roku zycia dziecka
podobno tego Kaza ksiazki sa rewelacyjne i mozna sie dobrze ubawic czytajac je :) wiec fajnie , bo troche na wesolo tez sie przyda poczytac i rozerwac ;))
to poszalalam ;)

wogole ja jak by byl synek to bede miala tyle ubranek , ze szok :) z mama za kazdym razem szalejemy ostro :) ostatnio prawie walizke ubran nakupilysmy ... i tak od prawie 3 lat :szok: mam dwoch chlopczykow w rodzinie , a sama uwielbiam kupowac ubranka wiec kupowalam im hurtowo , z mysla o sobie tez troche hehe
 
mamusie mialyscie tak z tym pulsem podwyrzszonym ?? juz dwie z nas na forum tak maja i nie wiem czy to norma czy trzeba sie martwic ??

Miałam kilka razy bardzo podwyższone tętno, ale u mnie na pewno na tle nerwowym (wiem z jakiego powodu). Nie wiem na ile to może szkodzić dzidzi :-(

Dziewczyny, w piątek idę do lekarza, ale już nie wytrzymam z tą niepewnością!! Coraz bardziej mi się wydaje, że to by było zbyt piękne i zamiast ciąży - mam raka...Oj, złe fluidki rozsiewam, złe:zawstydzona/y: WYBACZCIE

Przestań tak myśleć natychmiast! W piątek się wszystkiego dowiesz, a stres Ci teraz najmniej potrzebny :tak: Najgorsze jest nakręcanie się!
 
reklama
Do góry