reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Ja już zjadłam rosół, gotuję kaszę do mięsnej potrawki i staram się "odkręcić":-) No edyta i mamuśka mają dużo samozaparcia:)
 
reklama
mi odkąd nie dostałam okresu nic, zero nawet nie ukuło ani razu w brzuchu, czy pod brzuchem, czy zboku a tu co chwile piszecie, że was boli może ze mną jest coś nie tak:szok:, bo w pierwszej ciąży cały czas mnie bolało, muszę sobie powtórzyć test bo do lekarza idę dopiero 17tego
 
Mere- masz racje pewnie jeszcze nie raz, złapie nas dziwna schiza.. ja w pierwszej ciąży ciągle się martwiłam, że coś jest nie tak, brzuch mnie okropnie bolał, a teraz jak nie boli też się zastanawiam
 
Mikusia ,Asionek test bede robic jeszcze w czwartek ale jesli nie dostane to bede musial isc do lekarza :tak:
 
czytałam na tej stronie własnie o dziewczynach w 6 tyg. , niektóre też nie mają objawów zbyt widocznych.
 
Mere - przepraszam, przepraszam, że zaśmiecam, ale to tak mi się podobało i tak impulsywnie wstawiłam, i nie pamiętałam, że to już było

i informacja z tej stronki - W pierwszej połowie ciąży może dojść do zakłócenia pamięci i koncentracji. Może pojawić się również senność i zmęczenie - na tej podstawie to ja całe życie w ciąży jestem bo taka roztrzepana zwykle bywam :-D

o i czyżby pierwsze poważne zakłócenie pamięci - hihihihi

A może utworzymy nowy wątek taki linkowy, i tam bez komentarzy - no może tylko za wyjątkiem krótkich - będziemy umieszczać linki do przydatnych stron???
 
reklama
mi odkąd nie dostałam okresu nic, zero nawet nie ukuło ani razu w brzuchu, czy pod brzuchem, czy zboku a tu co chwile piszecie, że was boli może ze mną jest coś nie tak:szok:, bo w pierwszej ciąży cały czas mnie bolało, muszę sobie powtórzyć test bo do lekarza idę dopiero 17tego

moje dwie siostry tez zero boli i innych atrakcji , a ja mam od poczatku , takze co kobieta to innaczej ;)
ja znowu sie martwie tymi bolami , ty bo ich nie masz hehe kobiety to maja przewalone ;))


Mikusia ,Asionek test bede robic jeszcze w czwartek ale jesli nie dostane to bede musial isc do lekarza :tak:

to &&&&&&&&&&&&&& !!!!!!!!!!!!!!!! juz sie doczekac nie moge :)


Mere dziewczyny silne sa nie nie :)


ja tem mam z tej strony suwaczek :)


kupilabym sobie jakas ksiazke o ciazy itd. , mozecie polecic jakas fajna ??
slyszalam , ze niezla jest " ciezarowka przez 9 miesiecy" czy jakos tak jest super , bo smieszna i wogole fajnie sie czyta :)
 
Do góry