reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

no to pewnie idz do tego lekarza niech robi usg itd !!!!!!!!!!!!!!ale ja to jestem pewna ze jestes w ciazy no bo juz 6 dzien brak wiec cos podejrzane to !!!!!!!!!!!

Ja sama nie wiem co mam o tym myslec... nigdy @ mi sie nie spozniala a tym bardziej jak zaczelismy starania to jej nie ma,a z drugiej strony moze cos sie poprzestawialo :baffled:
A jeszcze w necie jest duzo dziewczyn co im testy nie wychodzily nawet do 3 miesiaca ciazy,a dopiero usg potwierdzalo ciaze,dla mnie to troche dziwne a jednak mozliwe... tez ogladam program ciaza z zaskoczenia gdzie dziewczyny dowiadywaly sie o ciazy jak juz szly rodzic :szok: a niektorym tez testy wychodzily negatywne....i jak tu sie nie nakrecac ?????:dry:
 
reklama
A mój M dostał w tamtym roku książkę Już prawie jestem tatą Stephena Gilsa - opinia cytuję " ten facet jest jakiś nawiedzony..."


hehe dobre


Edyta idz , idz :)

Mamuska kurcze ta sennosc podejrzana mocno :) do tego brak okresu ....:)

Karolinka witaj :)

zamowilam 4 ksiazki :-p:crazy: ta co polecalyscie , do tego kontynuacje pierszy rok zycia dziecka i pakiet Kaz Cook ciezarowka przez 9 miesiecy i jakas na pozniej do 5 roku zycia dziecka
podobno tego Kaza ksiazki sa rewelacyjne i mozna sie dobrze ubawic czytajac je :) wiec fajnie , bo troche na wesolo tez sie przyda poczytac i rozerwac ;))
to poszalalam ;)

wogole ja jak by byl synek to bede miala tyle ubranek , ze szok :) z mama za kazdym razem szalejemy ostro :) ostatnio prawie walizke ubran nakupilysmy ... i tak od prawie 3 lat :szok: mam dwoch chlopczykow w rodzinie , a sama uwielbiam kupowac ubranka wiec kupowalam im hurtowo , z mysla o sobie tez troche hehe
 
mamusie mialyscie tak z tym pulsem podwyrzszonym ?? juz dwie z nas na forum tak maja i nie wiem czy to norma czy trzeba sie martwic ??

Miałam kilka razy bardzo podwyższone tętno, ale u mnie na pewno na tle nerwowym (wiem z jakiego powodu). Nie wiem na ile to może szkodzić dzidzi :-(

Dziewczyny, w piątek idę do lekarza, ale już nie wytrzymam z tą niepewnością!! Coraz bardziej mi się wydaje, że to by było zbyt piękne i zamiast ciąży - mam raka...Oj, złe fluidki rozsiewam, złe:zawstydzona/y: WYBACZCIE

Przestań tak myśleć natychmiast! W piątek się wszystkiego dowiesz, a stres Ci teraz najmniej potrzebny :tak: Najgorsze jest nakręcanie się!
 
reklama
Do góry