reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cześć dziewczynki...Mnie dzisiaj zaczęły boleć jajniki...To może onzaczać wszystko albo nic...Boli mnie zwłaszcza prawy jak chodzę, tak kłuje...Normalnie to brzuch mni boli dopiero w dzień @ i to na środku...Więc może, może...? Jeżeli chodzi o śluz to jest biały i płynny, ale nie ma go bardzo dużo...Też jestem dzisiaj senna, ale to chyba raczej taki dzień, bo z kim bym nie rozmawiała, to jest senny...Edyta, Mamuska, Gabi trzymam &&&&&&&&&&
 
reklama
kochutka ja tak mialam wlasnie i stad ciaze podejrzewalam :)
a bole mam zawsze tylko wtedy jak juz okres dostane , nigdy wczesniej :)
wiec moze to to .... &&&&&&&&&&&&&&& :)

Gabi no to jak wysoko to dobrze :) podobno tak ma byc ;)
 
kochutka ja tak mialam wlasnie i stad ciaze podejrzewalam :)
a bole mam zawsze tylko wtedy jak juz okres dostane , nigdy wczesniej :)
wiec moze to to .... &&&&&&&&&&&&&&& :)

Gabi no to jak wysoko to dobrze :) podobno tak ma byc ;)

No super by było gdyby to było TO:-) Normalnie jajniki przed @ mnie nie bolą...A teraz pokłówają, raz jeden, raz drugi, z tym że bardziej prawy...W sobotę ma przyjść @ więc zobaczymy...Jeszcze 4 dni i się okaże co i jak, bo ja mam @ jak w zegarku:tak:
 
No super by było gdyby to było TO:-) Normalnie jajniki przed @ mnie nie bolą...A teraz pokłówają, raz jeden, raz drugi, z tym że bardziej prawy...W sobotę ma przyjść @ więc zobaczymy...Jeszcze 4 dni i się okaże co i jak, bo ja mam @ jak w zegarku:tak:

moze bedziesz miec podobnie do mnie ,a pozniej tescik pozytywny :)
&&&&&&&&&

i dla reszty tez &&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)
 
A ja dzisiaj jestem z doskoku,zaraz ide pod prysznic,musze wloski zrobic a mam takiego lenia , i do tego spac mi sie chce
ziew.gif
 
reklama
Do góry