reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

mnie tez tak boli Gabi !!!!!! Juz nie mam nadziei na prawde !!! kwestia godzin jak dostane wredną @!!!!!!!!!!!
A gdzie Edytka !!?????????????

Hej hej juz jestem cos mnie dziasla zaczely bolec a przeciez nie mam z nimi problemow :sorry: no nic moze to chwilowe...

Nie bylo mnie bo musialam dom ogarnac,T myl malego teraz pojechal do sklepu bo mi sie nie chcialo wychodzic z domu,za godzine dam niuniowi antybiotyk i poloze spac...

Mamuska,Gabi mam nadzieje ze mylicie sie co do @...
 
reklama
ale los !!!!!!!!!!!!! Ale co zrobić, trzeba bedzie dalej "pracować" i juz !!!!!!!!!!!!!!!!!! To bedzie juz 4 cykl nasz !!!!!!!!!!!!, z Jaśkiem udało nam za 3 razem , a co najsmieszniejsze zaszlam w styczniu , wiec mialam nadzieje ze teraz tez sie uda w styczniu !!!!!!! i okres tez mialam ostatni raz 10 stycznia ! wiec byłby ten sam termin porodu ale jak widac dupa blada !!!!!!!!!a szkoda

co nas nie zabije to nas wzmocni !!!!!!!!!!!!!!!!!


mnie zawsze zaczynał bolec brzuch na @ jak juz zobaczyłam na bieliznie ze przyszła @ a teraz to juz ze 2 tygonie mnie pobolewa brzuch kilka dni po owulce mialam takie 2 pasma sluzu z krwia i potem tylko ten taki dziwny ból, raz rozciagajacy taki ciagnacy raz kłujacy a raz taki jak na @ ...



Kurcze ale skoro nie dostałas jeszcze to moze jaeszcze nie wszystko stracone... wierze w to mocno i trzymam za ciebie &&&&&&&&

Edyta01 tez chce miec taka nadzieje zreszta zawze to nadzieja umiera ostatnia....
 
Ostatnia edycja:
Gabi ja mialam wlasnie taki bol i jeszcze czasami mam :)
takze to moze byc dobry znak !!!

gdzie sie podzial moj suwaczek ?? :( dopiero teraz widze , ze go nie ma.... mogl sam zniknac ??
 
Asionek i jak po spotkaniu ?????


Mamusia ogolnie czuje sie dobrze tylko dzisiaj tak mi sie spac zachcialo ze musialam sie polozyc,i bylo mi jakos goraco czasami mam zawroty glowy i czasami pobolewa brzuszek ale to tak na chwile i przestaje....
 
Gabi ja mialam wlasnie taki bol i jeszcze czasami mam :)
takze to moze byc dobry znak !!!

gdzie sie podzial moj suwaczek ?? :( dopiero teraz widze , ze go nie ma.... mogl sam zniknac ??

poprostu się nie otwiera ale to pewnie wina przeciązonego serwera bo pokazuje sie kwadracik z krzyzykiem czerwonym takze nie martw sie jutro pewnie wszystko wroci do normy
 
Witam się wieczorkiem. Troszkę posiedzę z Wami zanim mnie M wyrzuci, znaczy laptopa zabierze. Ogólnie lenia złapałam. Masakra.
 
Tak, a jak się już taki leń przyczepi to nie chce mnie opuścić i przybiera to moje leniuchowanie naprawdę duże rozmiary, ale...
teraz mam usprawiedliwienie, lekarz kazał duuuużo odpoczywać i zwolnić tempo...
ciekawe jak M kończy remoncik, posprzątać dokładnie, znaczy generalne porządki zrobić trzeba...
 
reklama
Do góry