reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

czuły to on nie jest taki bardzo bo ma 25 !!Dobra zrobie, jak wyjdzie II to super a jak @ nie przyjdzie przez tydzien to znów zrobie i zobaczymy czy wyjdzie II !!!!
Ja uciekam , wyspać sie musze, bo jutro może wielki dzień i to od rana juz :):):):):) A poza tym jutro ciąg dalszy imprezowania bo teraz ci znajomi wpadają do Nas :-D
Dobranoc :* Odezwe sie rano !!!!!!!!!!! :*:* Paaaaaa...... :)
 
reklama
No to do jutra
heej.gif
 
Eli pisalas , ze bylas w 6tc ciazy na usg i juz bilo serduszko , te 6 tyg. to od okresu liczone ??

Nom od okresu :) i ma 9mm.. szacuję, że poczęcie gdzieś było koło 3.01 bo wg USG to termin porodu na 24.09, a według miesiączki na 1.10

Patrzyłam na wrzesniowe usgki i widziałam że w 6tc to mniejsze fasolki były, więc może jestem już w 7tc :)
 
wróciłam z pracy, przeczytałam wszystkie tysiąc pięćset sto dziewięćset postów i stwierdzam z przykrością ze moje objawy są raczej urojone.
Bardzo chciałam być październikówką ale to się raczej nie stanie. Mam jszcze okruszki nadzieji ale... :-(
Postanawiam nie czytać więcej waszych wpisów bo tylko mnie zazdrość zżera od czytania jakie jesteście szczęśliwe z II kresek lub dwóch pęcherzyków :-) Cieszę się oczywiście z waszego szczęścia.
Pozdrawiam was wszystkie i życzę powodzenia.
 
ah Iwonka jak ja Cie rozumiem:) Ale ta nadzieja to jednak dobra rzecz. Dzisiaj już byłam pewna, że to @ bo mnie brzuch zaczął boleć i tak mokro się zrobiło a tu nadal nic
 
reklama
Iwonka ja tez wiem ze u mnie pewnie nici z fasolki,zadnych objawow,tylko to ze @ nie ma :-(
 
Do góry