reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Zrob tak jak pisze Kachutka , teoretycznie do zagniezdzenia moze dojsc dopiero 14 dni po owulacji i dlatego niektorym dziewczynom testy pozytywne wychodza dopiero tydzien po terminie @ :tak:

Czekam ja głupia na te 2 kreski, przynajmniej tutaj mogę swobodnie pogadac z Wami... bo mój już ma chyba dosc ciąglego wysłuchiwania o tym co mi sie jeszcze dzieje jakie mam doledliwosci nie mowi tego wprost ale faceci sa tak skonstruowani ze dopiero jak zobacza na monitorze na usg fasolke to dopiero wtedy do nich dociera
 
reklama
Czekam ja głupia na te 2 kreski, przynajmniej tutaj mogę swobodnie pogadac z Wami... bo mój już ma chyba dosc ciąglego wysłuchiwania o tym co mi sie jeszcze dzieje jakie mam doledliwosci nie mowi tego wprost ale faceci sa tak skonstruowani ze dopiero jak zobacza na monitorze na usg fasolke to dopiero wtedy do nich dociera

To dobrze trafilas, mozna tu pogadac o wszystkim ,ja tez boje sie zrobic test a dzisiaj jestem juz 2 dni po terminie @ nie chce zobaczyc tylko jednej krechy...:no:
 
To dobrze trafilas, mozna tu pogadac o wszystkim ,ja tez boje sie zrobic test a dzisiaj jestem juz 2 dni po terminie @ nie chce zobaczyc tylko jednej krechy...:no:

Ja też nie chcę znowu jednej krechy zobaczyć...A tyle czekania jeszcze przede mną. I dolegliwości nie mam żadnych, tylko śluzu sporo i pobolewające jajniki, ale to na @ mogą być objawy...Wcześniej jakoś z większym luzem do tego podchodziłam, a teraz coraz bardziej już bym chciała mieć fasolkę...Poza tym fajnie jest rodzić w październiku, bo latem jeszcze nie ma się takiego dużego brzuszka a z drugiej strony nie trzeba nosić grubych ciuchów, kozaków itp. tylko lekka sukieneczka i już...Mój synek też jest z października i bardzo miło wspominam okres ciąży...Mmmmm rozmarzyłam się:tak:
 
Hej!
Ja dopiero mam czas poczytać i nadrobić;]
Zakupiłam rajstopy ciążowe bo w zwykłych niewygodnie..
Co do toxo to radzę zrobić badania i jak najbardziej uważać na zwierzaki!
Gratuluję nowych fasolek i pięknego usg;p no i oczywiscie potencjalnych blizniakow!! Ale jaja;D Nawet moj M sie ucieszyl rabbitku! I teraz czeka na wt zeby spr ile ja mam pecherzykow.
 
hej dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wróciliśmy z parapetówki :) Ojjjjjj,,,,, bardzo miło było, a tak mi sie nie chciało iśc a tu prosze, siedziałabym jeszcze i jeszcze ale Jasio juz zmordowany wiec w taxi i do domciu ( mojemu sie upiźdźiło ze wypije jednak kieliszka wiec auto u znajomych zostało, a co najgorsze w środku pampersy nowe ,a Jaśko tylko w jednym został, wiec bedzie mój raniutko po pieluchy i auto biegł :szok:
Ojj zmęczona jestem i powiem szczerze nie wiem czy zrobić ten test jutro !!!!!!!!!!! Boje sie bo to bedzie dzien @, wiec moze faktycznie nie wyjść , kurcze no juz sama nie wiem naprawde co robić!!!!!
 
Ja też nie chcę znowu jednej krechy zobaczyć...A tyle czekania jeszcze przede mną. I dolegliwości nie mam żadnych, tylko śluzu sporo i pobolewające jajniki, ale to na @ mogą być objawy...Wcześniej jakoś z większym luzem do tego podchodziłam, a teraz coraz bardziej już bym chciała mieć fasolkę...Poza tym fajnie jest rodzić w październiku, bo latem jeszcze nie ma się takiego dużego brzuszka a z drugiej strony nie trzeba nosić grubych ciuchów, kozaków itp. tylko lekka sukieneczka i już...Mój synek też jest z października i bardzo miło wspominam okres ciąży...Mmmmm rozmarzyłam się:tak:


Ja tez nie mam objawow tylko dzisiaj mam uderzenia goraca,pozatym nic wiecej brzuch juz nie boli,jajniki nie ciagna.Chocoaz w oststniej ciazy tez nie dzialo sie nic specjalnego na poczatku,piersi zaczely mnie bolec dopiero ok 8-9 tyg,juz sama nie wiem co myslec...

A Twoj synek ile ma lat?


Mamuska to imprezka udana,ale z tym pamperem wam wyszlo... a czy Jasio budzi sie jeszcze w nocy na mleczko ??
 
Ostatnia edycja:
Ja tez nie mam objawow tylko dzisiaj mam uderzenia goraca,pozatym nic wiecej brzuch juz nie boli,jajniki nie ciagna.Chocoaz w oststniej ciazy tez nie dzialo sie nic specjalnego na poczatku,piersi zaczely mnie bolec dopiero ok 8-9 tyg,juz sama nie wiem co myslec...

A Twoj synek ile ma lat?



Mamuska to imprezka udana,ale z tym pamperem wam wyszlo... a czy Jasio budzi sie jeszcze w nocy na mleczko ??

Mój Bartek ma skończone 4 latka:tak:
 
Jasio nie wstaje mi juz w nocy , przesypia całe nocki od dawna w sumie :) Teraz nie chciał zjesc wiec moze akurat zgłodnieć i wstać., ale nie sądzę !!!!
No nie wiem zobacze jak bede czuć rano , albo zrobie albo nie, a poza tym mój stwierdził ze mam inne cycki tzn takie obrzmiałe, ja tego nie czuje a przed @ nigdy takich nie mialam , ajjjjjjjjć ja juz zgłupiałam normalnie, dobra jutro robie test i niech sie dzieje co chce , albo bedzie I albo II i juz !!!!!!!!!!!!!!1
 
reklama
Do góry