reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Rany ile czytania do nadrabiania! Z tego już by niezła książka wyszła:-)

CYTRYTNKA ja mam kota. W pierwszej ciąży zrobiłambadanie na toxo i sobie i Citkowi. On jest kotem domowym, nie wychodzi więc nie było problemu z tym, że może coś przynieść z podwórka. Ale generalnie lepiej nie mieć kontaktu z odchodami no i mycie rączek wskazane. Ale bez przesady, całą ciążę przespałam Z Ciciorek i wszysko ok.

Ja zabieram się za pieczenie ciasta bo jutro znajomi mają wpaść...

A jakie ciasto bedziesz robic ? bo mi juz slinka leci :-p
 
reklama
Robię najlepsze na świecie ciasto i zarazem najprostsze:-) Czekoladowe z truskawkami...Jak chcecie to podam przepis bo jest bardo łatwe...A dobre takie że moje chłopaki potrafią zjeść całą blachę w jeden dzień:zawstydzona/y:

To ja otworze watek kulinarny ok?i tam napiszesz :tak: bedzie wiadomo gdzie sa przepisy ;-)
 
Asionek dobranoc

Kachutka
spoko.gif
 
reklama
Kachutka fajny ten przepis i dobrze ze prosty :-D napewno kiedys zrobie...

Vileyka ja z Pragi Polnoc ;-)
 
Do góry