reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Witam wszystkich, nawet nie próbuje nadrabiac tego co było dzisiaj na forum bo wiem ze i tak mi się to nie uda.

A tak wogóle to niewytrzymalam i zrobiłam dzisiaj test i wiecie co dalej nic, dalej jedna kreska... dalej brak @ i dalej śluz i dalej brzuch boli...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkich, nawet nie próbuje nadrabiac tego co było dzisiaj na forum bo wiem ze i tak mi się to nie uda.

A tak wogóle to niewytrzymalam i zrobiłam dzisiaj test i wiecie co dalej nic, dalej jedna kreska... dalej brak @ i dalej śluz i dalej brzuch boli...
A który to dzień cyklu? I ile dni po terminie @? Bo może jeszcze za wcześnie...
 
Kachutka fajny ten przepis i dobrze ze prosty :-D napewno kiedys zrobie...

Vileyka ja z Pragi Polnoc ;-)

Ciasto jest na prawdę ekstra, ja nie jestem amatorką pieczenia, wolę gotować konkrety;-) Ale to ciasto nie dość że jest banalnie proste to jeszcze przepyszne...No i razem z pieczeniem robi się je w 40 minut! Idealne na niezapowiedziane wizyty...
 
w sumie to jeden dzień po terminie spodziewaniej @ kurcze tak juz chcialabym wiedziec czy cos jest we mnie czy nie...

w sumie to dzisiaj przypadałby 2 dzien nowego cyklu albo jak kto woli 32 dzien cyklu ostatnia @ miałam 5 stycznia, owulacja 20 tak więc powinnam wczoraj dostac @ ....
 
Gabriela moze test za wczesnie robilas ????o jakiej czulosci test wykonalas????



Kachutka jak mnie najdzie wena to je zrobie :-)
 
wykonałam bobo test, a kilak dni wcześniej Quik View


zawsze wczesniej ale to zawsze od kad pamietam przed @ pozerałam tony słodyczy a teraz nic kompletnie zjem jedno ciastko jakies w sumie to wczoraj 1 i to na sile tylko kwaśne ostre i kwaśnie i jeszcze raz ostre dzisiaj zrobilam taki sos do makaronu ze mój to sie spocił jak jadł bo taki był ostry a ja wsówałam ze smakiem ...
 
Ostatnia edycja:
w sumie to jeden dzień po terminie spodziewaniej @ kurcze tak juz chcialabym wiedziec czy cos jest we mnie czy nie...

w sumie to dzisiaj przypadałby 2 dzien nowego cyklu albo jak kto woli 32 dzien cyklu ostatnia @ miałam 5 stycznia, owulacja 20 tak więc powinnam wczoraj dostac @ ....

Ja miałam taką sytuację w pierwszej ciąży...Pisałam o tym tutaj...1 test w dzień @-negatyw, 2 test trzy dni po terminie @-negatyw...3 test-pozytywny-tydzień po terminie @...Także poczekaj spokojnie parę dni i zrób jeszcze raz, jeżeli oczywiście @ nie przyjdzie-czego nie życzę...
 
reklama
Ja miałam taką sytuację w pierwszej ciąży...Pisałam o tym tutaj...1 test w dzień @-negatyw, 2 test trzy dni po terminie @-negatyw...3 test-pozytywny-tydzień po terminie @...Także poczekaj spokojnie parę dni i zrób jeszcze raz, jeżeli oczywiście @ nie przyjdzie-czego nie życzę...

Wiesz do tego jeszcze dochodzi takie dziwne uczucie jakiego wczesnie j nie mialam takie rozciąganie w dole brzucha, taki dziwny "migotający" ból jajników...

tez sama sobie życzę tego aby @ nie przyszła... pomimo tego że w czerwcu bierzemy ślub i juz napewno będzie widac brzuszek...
 
Do góry