reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Mere nie znam takich chwytów - ja tego mam strasznie dużo i nie opanuję za cholerę :szok::szok::szok:
Mamuśka sprzątaj sprzątaj żeby nie było, że nic nie robisz :-D
 
reklama
Mój lekarz wogóle kazał mi robić Bete co tydzień teraz.....bo ma obraz tego czy dzieciak dobrze się rozwija....i czy wszystko jest oki....
Ty na pewno masz za darmo beta jak lekarz ci pisze skierowanie , ja bym musiała ciagle płacic bo brak czasu zeby ciągle chodzić i brać skierowanie :(:( Ciężko tak jak sie jest samej ciągle, a jak mąż na weekendzie jest to co ja moge załatwić!!!:(
 
Mamuska a to dobre
diabelek.gif


Mere fajny sposob,ze ja wczesniej na to nie wpadlam :-D

Rabbit to ty zbankrutujesz robiac bete co tydzien
boje_sie.gif


Vileyka przykro mi :-( ja tez sie boje zrobic test,bo nie chce zobaczyc tylko jednej krechy :zawstydzona/y:
 
a no własnie wiec każda z nas by zbankrutowała !!!!!!!!!!:):)
A ja własnie wiem gdzie bym chodziła, jak bedzie dobry lekarz państwowo to zostane ale jak jakis do dupy to wtedy pomysle nad prywatnym, ale na usg to czasem pójde do mojego poprzedniego bo co do płci zawsze ma racje :)
 
Vileyka tulę kochana :*
Mere jejku te Twoje techniki to sorry ale może taka ciemna jestem ale nic nie kumam :szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry