reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Witajcie:)

Karolina - jedzonko pycha, chyba sobie zrobię podobne:)

Co do moderatora - to proponuję Edytę - koniecznie.

Wszystkiego naj naj dla Natanka:rofl2:!!!
Mój wzrost 170, waga - 66
 
reklama
Dzewczyny abstra****ac od tematu testowania co powiecie na makaron z lososiem i szpinakiem z odrobina czosnku w sosie smietanowym?

Ojjjjjj pycha !!!!!!!!!!!!!!!

No ja jednak spróbuje zrobić w niedziele jak bedzie I krecha i nie bedzie @ to za pare dni znów zrobie i juz !!!! No a jak wyjdzie jednak nadal I to staranki ciąg dalszy i juz , dzis to juz na spokojnie do tego podchodzę , co bedzie to bedzie , nie teraz to za miesiąc albo i za dwa, dam rade!!!!! Co mnie nie zabije to mnie wzmocni !!!!
 
Nie ma sensu sie dołować czy ciągle o tym myślec:) Jak Bóg da nam kolejne dziecko to bedziemy szczęśliwy , a wszystko co sie dzieje w naszym życiu nie dzieje sie bez przyczyny :):):):)
 
U mnie jest tak, że to co się w moim życiu dzieje, to przychodzi wtedy, kiedy czuję się na coś gotowa. tak było z pracą, małżeństwem, teraz dzieckiem:)
 
Kachutka to moze ja poczekam do czwartku....wtedy bede miala pewnosc,bo hormon hcg rosnie co 48h...a jak zagniezdzenie bylo niedawno to test tego nie wykryje:sorry2:
 
Edytko ja robiłam test o czułości 25ml sensatest się nazywał :)
Rabbit ja tam wierzę testom.. skoro 2 wyszly pozytywne, cycuchy napierdzielają, do tego biały śluzik jest to nie czuję potrzeby iść na betę :-)
Jestem z powrotem z herbatką. Znikłam nagle, bo musialam ogarnąć mieszkanko
A śnilo mi się dziś, że zabłądzilam w szkole :szok::szok::szok: Że ona miała chyba z 20 pięter i tak chodzilam i blądziłam i pytałam ludzi jak tu się dostać tam gdzie chcę :-D:-D a ostatnimi czasy rzadko mi się coś śni
 
Mnie się przedwczoraj śniło przystawianie dziecka do piersi, przy czym zaczęłam od szynszyla, dopiero po chwili uświadomiłam sobie, że przecież jestem w ciąży z mężem, czyli urodzę dziecko nie zwierzaka i mózg już uformował ciało dziecka. Czytałam, że kobieto w ciąży śnią się zwierzaki, bo mózg nie umie sobie wyobrazić tak wczesnej ciąży, dopiero po USG wytwarza prawidłowy obraz.
 
nooo tak testy są dokładne...ale chodzi o dziewczyny testujące które martwią się że nie wyjdzie kreska,,,beta jest ooo wiele wiele dokładniejsza i czulsza.....i wychodzi dana wartość.....która mówi nam jaka jest ciąża...
 
reklama
Do góry