reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Edytko ach tak już rozumiem, to czekaj ile Ci tam pasuje :-):-) bo faktycznie różnie to bywa
Mere rozbawilaś mnie :-D:-D:-D
 
edytko mam nadzieję ,ze Natankowi przejdzie szybciutko - nie ma innej opcji. Eh to najgorsze patrzeć jak dziecko cierpi gdy jest chore :(((((((
 
No właśnie zaczynam się bać tego, że będę się zamartwiać o wszystko, że będę nadopiekuńcza albo właśnie - wcale. To są chyba rozterki każdej przyszłej mamy:)
 
Noooooo.... ja juz mam w domciu czyściutko pachnąco , obiadek sie gotuje tzn ziemniaczki:) Jaśko usnął mi na kolanach - ostatnio jakos tak mu sie zdarza usnąć:) a i dobrze przynajmniej nie rzuca sie w łóżeczku pól godziny tylko sie przytuli i spi:):)
Wiecie co..?? Cos mi sie w palec porobiło jak sprzątałam, siny mi sie zrobił, napuchł lekko i boli jak diabli !!!
Ojjj biedny ten nasz Natanek, ale antybiotyk niebawem bedzie działać i szybciutko wyzdrowieje, a wiadomo ze dziecko osłabione :(Szkoda mi go i to baaaaaaaardzo , bo Jaśko tak pod rząd 3 razy chorował,
 
reklama
A do tego ma biegunke po antybiotyku,co prawda daje mu Dicoflor oslonowo,dobrze ze ciocia mi przyslala,bo tu o takie rzeczy nie dbaja :zawstydzona/y: i znowu musze go przewinac eeeeeech
 
Do góry