reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Hej Wam. Ja jak zwykle w pracy ledwo co siedze taki upał :( rozmawiałam z m i lepiej mi się zrobiło bo doleciał na statek cały i zdrowy :)

Rabbitku zasówaj do jakiegoś lekarza, wiem że to może niebyć nic groźnego ale idź lepiej upewnij się że wszystko oki. Mnie czasami tylko kłuję tak jakby głęboko w pochwie ale ponoć to normalne ale plamień żadnych nie miałam. A każde plamienie to znak że coś sie dzieje.
 
reklama
Dzieki Marti:tak:
Rabbit nie mam pojecia, ale czytalam, ze czasem sie zdarza cos takiego i wcale nie musi oznaczac czegos zlego... Trzymam mocno kciuki zeby tak bylo u Ciebie!! I mam nadzieje, ze lekarz oddzwoni
 
Madzia- weż sobie magnez lub nospę i bedzie dobrze mi takie bóle towarzyszą cały czas.
Nikitka25- ja od poczatku ciąży biorę luteinę mam pco i w związku z tym braki własnie progesteronu pewnie po 20 tygodniu mi odstawią bo podobno łożysko przejmie funkcję produkcji.

Tez mam PCO, i przy pierwszej ciazy bylam od poczatku do 14 tyg na podtrzymaniu, w tej ciazy 2 tyg w 16tc temu mialam jakies dziwne bóle naciskanie w dole i lekarz dal mi luteine, zobaczymy co powie dzisiaj na wizycie moze powie ze mam jej nie brac..

Rabbit
jedz do szpitala chocby po to zeby tylko sie uspokoic takie brazowe plamienia moga rownie dobrze wynikac z jakiejs infekcji ,nadzerki

Marti właśnie tak jak pisałam przed chwilą tez miałam takie dziwne uczucie w dole brzucha rozpychanie ciagniecie w dol nacisk na pecherz przy badaniu lekarz stwierdzil ze wszystko jest ok i nie widzi nic niepokojacego ani w badaniu ani w usg , ale przepisal mi profilaktycznie luteine i po pierwszej dawce na drugi dzien juz bylo ok
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny pomocy...:( wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch...a dzisiaj jakieś niewielkie brązowe plamienia....strasznię się martwię a lekrza mój nie odbiera telefonu:( macie coś takiego.....??????

dzwoń do skutku i najlepiej się połóż, z tego co pamiętam odstawiłaś duphaston i u mnie odstawienie skończyło się to plamieniem i krwiakiem w macicy, więc leż i dzwoń

a jeżeli się bardzo martwisz to jedź do szpitala
 
dziewczyny pomocy...:( wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch...a dzisiaj jakieś niewielkie brązowe plamienia....strasznię się martwię a lekrza mój nie odbiera telefonu:( macie coś takiego.....??????

Ja bym do szpitala pojechala albo sprobuj jeszcze lekarza pomeczyc telefonem. Justys ma racje lepiej uwazac bo jesli jest plamienie to cos sie moze dziac. Mykaj do lekarza i bedzie na pewno dobrze :-)

Marti magnez biore 3 razy dziennie od poczatku. Zastanawialam sie nad nospa, ale nie mam twardego brzucha a przynajmniej nie czuje... Dzwonilam do mamy ponoc tak moze byc jak sie maluch rusza i to normalne, takze za Wasza rada nie panikuje a przynajmniej sie staram;-) I dziekuje oczywiscie za rady!!

Ja tez mam takie klucia i ciagniecia, czasem napina mi sie brzuch no i w krzyzu mnie lupie. Wez no-spe, wczoraj moj lekarz mowil ze takie dolegliwosci sa normalne.

No a ja bylam wczoraj wlasnie na wizycie, z dzidzia wsio ok, usg nie mialam sluchalam serducha i mnie pobadal. Przyplatala mi sie jakas infekcja na dole. Jak nie urok to sraczka :-D A poza tym sie przeziebilam :-( juz wczoraj gardlo mnie bolalo a dzis to flak ze mnie, co chwile musze sie zdrzemnac. Nie wypelzam dzisiaj wiec na zewnatrz wogole. Jakie macie sposoby na przeziebienie? Ja tyle czosnku rano zjadlam ze wampiry moge wyganiac :-D

Widze ze wczoraj sexowny temat byl. U nas roznie raz lepiej raz gorzej ale to prawda co niektore pisaly ze nawet jak sie nie ma ochoty na poczatku to potem sie jej nabiera jesli maz sie postara ;-)
 
reklama
Do góry