reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

cześć dziewczyny.
Wszystkiego najlepszego dla Natanka
Co do robinia testu ja poprzedni robiłam kilka dni przed @ i wyszło czarno na białym, nie wytrzymałabym dłużej.
Na obiadek dziś będzie zupa jarzynowa. Mam nadzieję że mały coś zje bo od kilku dni mi protestuje i nic nie chce jeść.
A sen to ja miałam dziś przerażający! Okres bym scierpiała ale śnił mi się sex z sąsiadem :-D
 
reklama
Teraz to ja juz nie wiem, bop w takim badź razie mnie nie wyjdzie jak bede robic w dzien @ !!!!!!!!!!!!! Dłuzej to ja nie wytrzymam czekać przeciez !!!!! A trudno, ryzykuje jak bedzie to bedzie nie to poczekam i juz!!!!!
a tak na marginesie Witaj Edytko moja :*:*:*:*:*:*:*:*:* Wazne ze nie masz @ !!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny nie szalejcie! Wynik testu jest bardzo indywidualny, niektórym dziewczynom wychodzą 2 krechy przed terminem, innym w terminie a jeszcze innym po terminie@...To zależy od tego kiedy nastapiło zagnieżdżenie a jak wiadomo może nastąpić 0d 5 do nawet 14 dnia po owulce...
Myślę, że najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest zrobienie testu 1-2 dni po terminie @, bo tyle okres się najczęściej spóźnia...A jeżeli nie ma go dłużej, to trzeba zrobić test i już...Jak będzie nagatyw a okresu brak to wtedy beta i wszystko jasne. A do lekarza tak czy tak trzeba iść nawet jak nie ma dwóch kresek bo trzeba sprawdzić skąd ten brak okresu...
Wiem że bardzo wszystkie chciałybyśmy żeby pojawiły się dwie kreski, ale przecież jak się nie pojawią, to za dwa tyg jest kolejna owulka i staranka-takie przyjemne;-) I na pewno każda w końcu te wyczekiwane kreski zobaczy. Oczywiście wszystkim życzę żeby to było w tym cyklu!
 
Kochutka ja sie z Toba zgadzam tylko ja zyje w takim kraju gdzie zobaczyc sie z ginem to lada wyzwanie,tu ciezarna zajmuje sie polozna :dry: a druga sprawa u nas nie robia bety:no: tak to u nas wyglada...i zgadzam sie ze zagniezdzenie moze nastapic nawet 14 dnia po owulce dlatego wole poczekac jak najdluzej,tym bardziej ze jak bylam w ciazy z Alanem test pokazal mi dwie kreski trzy dni po terminie @ ale ta kreseczka byla bardzo slabiutka,dlatego mam obawy aby robic wczesnie:blink:
 
Dzewczyny abstra****ac od tematu testowania co powiecie na makaron z lososiem i szpinakiem z odrobina czosnku w sosie smietanowym?
 
Kochutka ja sie z Toba zgadzam tylko ja zyje w takim kraju gdzie zobaczyc sie z ginem to lada wyzwanie,tu ciezarna zajmuje sie polozna :dry: a druga sprawa u nas nie robia bety:no: tak to u nas wyglada...i zgadzam sie ze zagniezdzenie moze nastapic nawet 14 dnia po owulce dlatego wole poczekac jak najdluzej,tym bardziej ze jak bylam w ciazy z Alanem test pokazal mi dwie kreski trzy dni po terminie @ ale ta kreseczka byla bardzo slabiutka,dlatego mam obawy aby robic wczesnie:blink:

edytka, dlatego zrób test wtedy kiedy będziesz czuła że to już...jeżeli miałabyś się denerwować jedną krechą to faktycznie bez sensu...Myślę, że tydzień po spodziewanej @ już powinien test wyjść jeżeli jest ciąża...Mnie w pierwszej ciąży też dwa testy nie wyszły a dopiero trzeci tak...Trzymam za Ciebie mocno &&&&&&&&&&
 
Kachutka a te dwa pierwsze ktore nie wyszly to robilas po terminie @?jesli tak to ile dni? a pozytywny kiedy ci wyszedl?

Karolinka wykropkowalo Ci automatycznie,poniewaz jak jest jakies slowo ktore sklada sie w brzydki wyraz to tak kropkuje :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kachutka a te dwa pierwsze ktore nie wyszly to robilas po terminie @?jesli tak to ile dni? a pozytywny kiedy ci wyszedl?

Pierwszy w terminie @ wyszedł negatywny. Pamiętam, że poszłam wtedy na imprezę bo żadnych objawów nie miałam, za to zmieniłam pracę i miałam stresy i myślałam że to dlatego @ się spóźnia...Na imprezie nie umiałam wypić piwa do końca, bo mi nie smakowało i to był pierwszy objaw:tak: Drugi test zrobiłam 3 dni po terminie@ i też negatywny. Trzeci-pozytywny tydzień po terminie @. Ale druga krecha pojawiła się dopiero po paru minutach i była bardzo blada. Czwarty test zrobiłam kolejne trzy dni później i wtedy już były dwie grube krechy od razu. Czyli taki w 100% pozytywny test wyszedł mi dopiero 10 dni po terminie @ czyli w moim przypadku w 42 dniu cyklu...
 
Do góry