reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

witaj linnea82 :-)

dziewczyny - no wezcie - zostajemy tu razem - mysle ze 2 moderatorki moga byc - ktos kto ma troche czasu i checi :-D

ja 161cm/55kg (normalnie przed starankami kolo 50-ale odpuscilam)
 
reklama
ja 173cm/63kg i pewnie schudnę.. już mi mówią, że szczuplej wyglądam..

melduję że w trakcie mycia zębów, zebrało mnie na wymioty i tak oto moja kolacja została w kibelku:baffled:

Dobranoc dziewuszki :*
P.s. idziecie jak burza!!
 
aaa i jeszcze mi sie przypomnialo - ja tez 27XII mialam ostatnia @ :-D
dobrej nocki - ide karmic krowy i zbierac zboze na facebook :-p
 
witam dziewczynki.
Gratuluję i życzę szczęśliwych spokojnych 8 m-cy!

Hej Linnea, widzę ze sie odwazylas! Super! Ja tez mam cichą nadzieje na pazdziernik. Czekam do srody. Moze nam sie uda razem :) Bardzo bym chciala..

Pozdrawiam was
Dobrej nocy!
 
Hejka z Rana śpiochy !!!!!!!!! Widze ze ja pierwsza dzis zasiadłam na bb !!!!!!!!!
Humor dopisuje ale nocke to ja mialam nie ciekawą muszę przyznać !!!!Mały 2 razy sie przebudził, ja potem nie mogłam w ogóle spać bo śniło mi sie ze dostałam @ no coś strasznego, i jak sie obudziłam to sądziłam ze to nie sen i sie mało co nie poryczałam !!!!!!!!
Ja mam juz zakupy zrobione , teraz zasiadam do śniadanka :):):)
A Wy śpiochy wstawać mi tu szybko !!!!!!!!!!!!!!!



Sto lat, Sto lat niech żyje żyje nam sto lat sto lat niech żyje żyje nam, nieeeeech żyyyyyyyyyyyyje naaaaaaaaam a kto : NATANEK !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkiego najlepszego Dla Natanka z okazji jego PIERWSZYCH URODZINEK
!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
aaaa hej dziewczyny...jestem druga dzisiaj....inne śpiochy śpią:-)

w nocy chyba z 3 razy szłam do kibelka siusiu.....masakra....:-) dzisiaj wizyta u gin...jestem ciekawa czy wszystko jest ok....i czy zobaczę fasolkę....

mamuśka jeszcze tylko 2 dni do wielkiego testowania pewnie stresik jest....trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&

WSZYSTTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA NATANKA!!!!!!!!!!!!!!!:blink:
 
A no jest stresik , jutro kupie test wiec zeby mnie chociaz nie korciło, do niedzieli poczekam bo to dzien @ !!!!
Edytka nic nie pisze jeszcze wiec pewnie @ nie przyszła na szczęście !!:):):)
Na która idziesz do gina ???????
 
na 15.45.....troszkę się martwię bo mam plamienia.....ale wziełam duphaston...więc mam nadzieję że będzie dobrze.....iii mam wielką nadzieję że zobaczę fasolkę na usg...że to nie za szybko.....
 
reklama
bedzie dobrze kochanie , nie ma co sie matwić na zapas, lekarz zbada zrobi usg i na pewno powie ze wszystko ok:) Na usg to pewnie mała plamka bedzie bo to prawie 6 tydzien dopiero,ale napewno sie wzruszysz :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry