reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Pysia jak zajde to tak szybko nie zrzucę !!!!! hehehe Ale napewno bede inaczej jesc w ciązy :) Mądrze po prostu to nie przytyje dużo :) Max 10kg w razie czego:)
 
reklama
Pysiu spokojnej nocki

Mamuska a pewnie ze bede :-D:-D

Jakos ostatnio Rabbitek malo pisze,mamuska zdajesz sobie sprawe ze mimo iz nie wiemy czy pazdziernik okaze sie dla nas szczesliwy,a jednak to forum zostalo przez nas opanowane :-D:-D:-D

A jutro na suwaczku bedzie ze zostaly 2 dni!!!!!!!! yupiiiii coraz blizej prawdy,a ja juz mam w portach :-p:-p
 
My kochanie siedzimy w domu to i mamy więcej czasu zeby sobie posiedzieć i pogadać :) I może dlatego :):):)
ale ja to sie bede zbierac zaraz słońce, jutro musze wstac przed 7 i na zakupy lecieć!!!! :-:)-:)-( Natan śpi juz ???
 
My kochanie siedzimy w domu to i mamy więcej czasu zeby sobie posiedzieć i pogadać :) I może dlatego :):):)
ale ja to sie bede zbierac zaraz słońce, jutro musze wstac przed 7 i na zakupy lecieć!!!! :-:)-:)-( Natan śpi juz ???


Natan spi oczywiscie,a ja o 3 musze malemu dac antybiotyk :dry:ale postanowilam go nie budzic tylko dam mu przez smoczka :-p

Linnea to ja cie wpisze na liste :tak:
 
NO dobrze to i Ty kładź sie niedługo, wypoczywaj sobie :*:*:*
Dobranoc dziewczyny :*
spokojnej nocki życzę :*
A gdzie sie podziewa Fever tak w ogóle??

Do jutra skarby :* Paaaaaaaaa,,,, :D
 
reklama
heeeej wszystkim!!!
ja własnie wróciłam z pracki :baffled:. zmęczona jestem straszliwie, ale nie mogłam nie poczytać co sie tu wyprawiało jak mnie nie było. witam nowe dziewczyny.
kochane idę spać bo nie mogę oczu utrzymać. dobrej nocki wszystkim!!!!!!!!!! buziaki!!!!
 
Do góry