reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

hej lalunie

ja wlasnie wcinam sniadanko i ma focha na pogode za oknem,
swiat byly takie ladne a teraz taka kupa ze szok
zimno , szaro i ponuro

teraz mam dzisiaj dzien na NIE
nic mi sie nie chce
na szczescie dopiero jutro do pracy
wiec moge jeszcze poleniuchowac

paznokcie jak zawsze mam super , cera tez rewelka , a wlosy to mi wypadaja , ale tez wypadaly przed ciaza , nie znam przyczyny , bo bylam juz na wszystkich badaniach i wsio ok
specyfiki tez nie dzialaly :(
myslalam , ze w ciazy moze przestana wypadac , ale jak narazie nie
a po ciazy to napewno wroce do witamin :))



moze nie bedzie tak zle !!
jak Milka pisze najwyzej zaloza krazek i po klopocie :)



zawsze mozesz na Allegro pobuszowac ;))

ja paznokcie tez mam mega, ale cera do bani
nigdy nie mialam problemu z pryszczami a teraz co chwila jakis "przyjaciel" w okolicy proby i to taki mega bolacy ....



laski jak zrobic , zeby zacytowac tylko fragment wiadomosci ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mi też krostki powyłaziły, pierwszy raz w życiu w okolicy ust- masakra jakaś;( mam za to inny problem- chyba poważnmiejszy- pojawiła mi się wysypka na dłoniach. takie małe krostki, staram się nie drapać, właściwie nie swędzą ale denerwują mnie bo nieestetycznie to wygląda. nie mogę nic robić w wodzie bo od razu stan się pogarsza, robią się bardziej zaczerwienione. już kiedyś mi się pojawiło coś takiego ale nie wiem od czego i niczym wtedy nie leczyłam, znikało po około tygodniu. Tym razem jednak stan się nie poprawia lecz utrzymuje już od tygodnia- pomocy
 
właśnie się denerwuję bo miałam to kilkakrotnie i samo przechodziło, wystarczyło nawilżać i tyle. powiedziałam, że uciążliwe w sensie wkurzam się jak mam kaszę na dłoniach ale nie boli i nie swędzi . byłam w aptece bo myślalam, że może wapno by mi babeczka dała ale doradziła, że skoro biorę witaminy to lepiej nie przedobrzyć;/ chciala dac masc ale w ulotce bylo napisane, że nie stosowac na początku ciąży wiec wolalam nie ryzykować. myslałam, że może któraś z was też cos takiego miala ale rzeczywiscie pozostał mi tylko lekarz. jutro ide do ginekologa ale teraz chyba bardziej dermatolog mi potrzebny;/
 
hej dziewczyny,

atram, żeby zacytować trochę to usuń trochę cytoewanego fragmentu tylko nie skasuj tego [ /:quote ] w nawiasach bo ineczej cytat nie pójdzie..

karolincia najpierw gin, potem dermatolog.. mam nadzieję że to nic groźnego..

ja też spróbuje się do gina zapisać na szybciutko bo ta infekcja mnie niepokoi.. dobrze że ty asionek masz już spokój
anulka &&&&&&&&&&&&&&&& żeby wszystko było dobrze!
 
Dziewuszki moje dziekuje za wsparcie i kciuki... ja ide sie kompac, golic, zjesc cos i przed 3 wyruszam na skazanie... jedno jest pocieszajace, zobacze mojego okruszka bo lekarz bedzie chcial zobaczyc czy z nim ok....
 
reklama
Do góry