reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Hejka
Czas sie pozegnac na jakis czas z Wami, ale obiecuje ze jak tylko dorwe kompa u swoich rodzicow to odezwe sie!!:))
Zycze WAM pogodnych, wesolych swiat w gronie najblizszej rodzinie i mokrego dyngusa.

Zyczy Werka z M..
 
reklama
mi juz bigos na ogniu dochodzi, mam nadzieje ze dzis na obiad juz zjem bo obslinie cala podloge
pachnie bezlitosnie
zaraz przychodzi fryzjerka wlosy robic, fajny dzien

hehe skad znam to :) tez mialam faze na bigos :) troszke sobie zamrozilam na czarna godzine :)))

bezlitosne, od rana o jedzeniu nawijaja, a ja mam apetyt straszny tylko jem , dla odmiany chleb z makrela w oleju z puszki....chleb mi sie konczy, buuu.... a tak poza tym duzo leze, boje sie troche bo nie wiem co to jest ,skurcze to nie sa bo nospa nie skutkuje, zaczynam bardziej podejzewac ze z wysiłku wezadla sie odzywaja, i zaczelam dzien od magnezu zobaczymy, faktycznie jest to dol brzucha i pachwiny, w sr mam lekarza mam nadzieje ze do tego czasu przejdzie....
ale... to jakie mialam dzisiaj koszmary...:-( moj doktor mi sie snil, strasznie niemily, poza tym nie mial czasu mnie zbadac bo gadal z inna lekarka, a ja beczalam ze mnie boli, znowu sie nakrecam...

Julka roznie przesypia noce raz sie uda cala w lozeczku a raz biore ja jak sie przebudzi do nas... duzo zalezy od tego czy dobrze poje kolacje a ona ostatnio apetyt ma zerowy wiec i noce rozne...

Anulka moze rzeczywiscie to od dzwigania ?? staraj sie jak najmniej nadwyrezac i jak najwiecej odpoczywac moze przejdzie ....
sen nie za fajny , raz tez taki mialam z moim ginem w roli glownej :/


Hejka
Czas sie pozegnac na jakis czas z Wami, ale obiecuje ze jak tylko dorwe kompa u swoich rodzicow to odezwe sie!!:))
Zycze WAM pogodnych, wesolych swiat w gronie najblizszej rodzinie i mokrego dyngusa.

Zyczy Werka z M..

dziekuje i nawzajem :))
 
Dzień dobry głodomory :-p od rana żarcie na tapecie :-)

Też muszę sobie chyba te pieczareczki zapodać na Święta bo aż mi ślina kapie, dziś zrobiłam zakupy i mogę dalej larwować w domu :-D

Werka - Wesołych :tak:

Co do spania to moja młoda jak skończyła 6 m-cy to zaczęła przesypiać całe noce ( 22:00 mleko z kaszą i do 6:00 luz), więc mam nadzieje, że drugie dziecko też będzie tak dla mnie łaskawe

Anulka - nie nakręcaj się, grunt to pozytywne myślenie :tak:
 
BIGOS!!! mniami jutro lecę do sklepu po kapustę grzybków jeszcze trochę zostało, chociaż bigos mi się z tymi drugimi świętami kojarzy.

Hejka
Czas sie pozegnac na jakis czas z Wami, ale obiecuje ze jak tylko dorwe kompa u swoich rodzicow to odezwe sie!!:))
Zycze WAM pogodnych, wesolych swiat w gronie najblizszej rodzinie i mokrego dyngusa.

Zyczy Werka z M..

Również życzę wesołych i spokojnych świąt i odpoczynku :-D

Anulka a Ty faktycznie musisz tego swojego brzdąca tyle dźwigać? Ja staram się jak mogę tego unikać ale nie zawsze się da. Wystarczy, że chcę iść na dwór to po schodach trzeba ją znieść, do łóżeczka włożyć, na przewijak itp. Jak chcemy się po mieszkaniu przemieszczać to za rączkę i w sumie jestem jedyną osobą na którą się nie wspina. Na spacer rowerkiem pójdzie tylko ze mną bo z tatusiem to na rączkach :-)
 
Nie dzwigam, tyle co ty ,chociaz czasem z przyzwyczajenia ja biore jak mi sie placze pod nogami, po schodach juz umie wchodzic i schodzic w sumie to juz wielka baba jest i lekka nie jest 13 kg
 
Dziewczyny narobiłyście mi smaka na cukinię i pieczarki.. ehh a ja do 15 w pracy :dry:
Już się lepiej czuję, napiłam się mięty i pomogło.. dziś idę na spacerek bo tak jest pięknie że szok :) A na święta ma być lato 28stopni :szok:

Werka Zdrowych i Pogodnych Świąt, pełnych uśmiechu, bez troski :)
Swoją drogą jak myślicie dziewczyny ile przytyjemy?? Możemy jeść do woli bo jemy dla dzidziusia hihih :-D
 
reklama
Nie dzwigam, tyle co ty ,chociaz czasem z przyzwyczajenia ja biore jak mi sie placze pod nogami, po schodach juz umie wchodzic i schodzic w sumie to juz wielka baba jest i lekka nie jest 13 kg

W sumie 3 miesiące różnicy u tak małych dzieci to przepaść. Moja chodzi dopiero od 3 tygodni więc jeszcze trochę czasu minie zanim po schodach nauczy się chodzić. Mam nadzieję, że to nastąpi zanim będę miała wielki brzuchol. Na razie mi wszyscy mówią, że noszenie jest złe ale czasem nie mam wyjścia.
Nic mi się nie chce, chyba przez tą pogodę. Marzy mi się leżaczek i drzemka na świeżym powietrzu, tymczasem sterta prania i prasowania rośnie.

elifit Mam nadzieję, że na 10-12kg się skończy. Narazie poszło mi w brzuch, biodra, nogi i pupa bez zmian:tak: i oby tak dalej
 
Ostatnia edycja:
Do góry