reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cześć
Pogoda świetna zaraz wybiorę się z małą na rowerek. Dzisiaj mamy "wielkie święto" moje dziecko nie obudziło się w nocy, dopiero o 8 rano. Byłam w szoku :szok:. Przez moment myślałam, że niani nie włączyłam na noc i mała ryczała pół nocy a ja wredna matka smacznie spałam. Tymczasem wszystko ok. Szósty raz przespała całą noc. Zawsze mam nadzieję, że to jest ten przełomowy moment i już zawsze będzie ładnie spać ale to się dopiero okaże :).
Zupka, Sivi jak ja Wam współczuję tych bliskich spotkań z kibelkiem. Mnie mdliło przez pierwsze 2 tygodnie ale na szczęście obyło się bez akcji zwrotnych.

Chyba sobie zrobię grilla w poniedziałek w ramach świątecznego obiadu :).
 
reklama
nie no laski od rana o zarciu ?? :-D przez was sie zaslinilam tylko :))))



Pysia wbijaj sie dla wszystkich starczyloby.Grill zdal egzamin.
Ale kielbache zjadlam tylko jedna ,ale za to pieczarek chyba kilo ugryilowane maja mistrza i do tego slatke z tortellini.
Miesa wogole nie ruszylam nie kreci mnie.
A ognisko to mi sie tez marzy...

zaciekawila mnie ta salatka , mozesz podac przepis ?? :))

Witam z rana,

Ja dziś nie bardzo się czuję :no: Wstawałam z dwa razy w nocy, raz o 2 bo mnie pies teściów obudził piszczeniem a drugi o 3.45 bo mnie w krzyżu łupało.. wstałam, napiłam się ciepłego mleka i kręcąc się co chwile na drugi bok jakoś usnęłam ale czuję zmęczenie.. do tego jakiś skręt jelit miałam i rano aż nospę musiałam wziąć.. i trochę mam wyrzuty z tego powodu :-(

a ten pies, w sumie suczka, jak mnie obudziłą to tak się wkur**** że o niczym nie myślę tylko żeby się przeprowadzać jak najszybciej.. już się nie mogę doczekać.



"Płonie ognisko i szumią knieje.. drużynowy jest wśród nas"

"Już za pare dni, za dni pare.. wezmę plecak swój i gitare"

ehhh ale było kiedyś fajnie, nie podoba mi się co się dzieje z tym światem ;/

Cześć edytko fajnie że czasem do nas zaglądasz :-)

wspolczuje nieprzespanej nocki :/ ja na szczescie (odpukac) od 2 dni jakos nawet w mire dobrze spie :)
co do nosy to podobno bezpieczna jest :)
sporo dziewczyn bierze , nawet po kilka tabletek dziennie
gdzies czytalam , ze chyba do 6 mozna brac na dobe... ale wiadomo jak nie trzeba to lepiej unikac
ja teraz biore te antybiotyki , dwa razy dziennie plus raz globulke i tez sie boje i mam wyrzuty sumienia , ale jak patrze na swoje leukocyty to wole brac leki niz dopuscic do jakiegos zakazenia co napewno zaszkodzi maluszkowi :(


KArolina a jednak ten sposób, o ktorym slyszałam :))) no ale nie zawijasz w żadną folię?

Laseczki zmykam na rowerki z mężem i na grilla - mniam. Pogoda tak piękna, że w domu żal siedzieć:-)

milej wycieczki :)) no i smacznego grilla ! :)

Tu też piękna pogoda. Nie pamietam żeby w UK był kiedykolwiek tak ciepły kwiecień (powyżej 20 stop.). Normalnie takie temp. są w czerwcu.
Byłyśmy wczoraj z córą i 2 znajomymi z dzieciarnią na pikniku. Wybiegały się szkraby, nazbierały stokrotek a my się zjarałyśmy. Dziś też to trzeba powtórzyć.

Tak się martwiłam że ostatnio za dobrze się czuję że teraz mam co chciałam - wczoraj już przywitałam się wieczorem z kibelkiem, znów wróciły rewolucje rzołądkowe i dziwny smak w ustach. Mam tylko nadzieję że szybko przejdzie i nie będzie za ostro.

moze to taki jednorazowy wybryk ?? :))
 
bezlitosne, od rana o jedzeniu nawijaja, a ja mam apetyt straszny tylko jem , dla odmiany chleb z makrela w oleju z puszki....chleb mi sie konczy, buuu.... a tak poza tym duzo leze, boje sie troche bo nie wiem co to jest ,skurcze to nie sa bo nospa nie skutkuje, zaczynam bardziej podejzewac ze z wysiłku wezadla sie odzywaja, i zaczelam dzien od magnezu zobaczymy, faktycznie jest to dol brzucha i pachwiny, w sr mam lekarza mam nadzieje ze do tego czasu przejdzie....
ale... to jakie mialam dzisiaj koszmary...:-( moj doktor mi sie snil, strasznie niemily, poza tym nie mial czasu mnie zbadac bo gadal z inna lekarka, a ja beczalam ze mnie boli, znowu sie nakrecam...

Julka roznie przesypia noce raz sie uda cala w lozeczku a raz biore ja jak sie przebudzi do nas... duzo zalezy od tego czy dobrze poje kolacje a ona ostatnio apetyt ma zerowy wiec i noce rozne...
 
Anulka nie przejmuj sie, wszystko bedzie ok.
mnie w pt tak macica bolala ze chodzic nie moglam. no-spa na mnie nie dziala, wiec nic nie biore jak mnie cos dopadnie
 
reklama
Do góry