reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam z rana,

Ja dziś nie bardzo się czuję :no: Wstawałam z dwa razy w nocy, raz o 2 bo mnie pies teściów obudził piszczeniem a drugi o 3.45 bo mnie w krzyżu łupało.. wstałam, napiłam się ciepłego mleka i kręcąc się co chwile na drugi bok jakoś usnęłam ale czuję zmęczenie.. do tego jakiś skręt jelit miałam i rano aż nospę musiałam wziąć.. i trochę mam wyrzuty z tego powodu :-(

a ten pies, w sumie suczka, jak mnie obudziłą to tak się wkur**** że o niczym nie myślę tylko żeby się przeprowadzać jak najszybciej.. już się nie mogę doczekać.

elifit - ja jeszcze wspiminam piosenki przy gitarze ahhh

"Płonie ognisko i szumią knieje.. drużynowy jest wśród nas"

"Już za pare dni, za dni pare.. wezmę plecak swój i gitare"

ehhh ale było kiedyś fajnie, nie podoba mi się co się dzieje z tym światem ;/

Cześć edytko fajnie że czasem do nas zaglądasz :-)
 
reklama
no wlasnie tez mialam pytac Karoliny jak robi pieczarki
moja kolezanka smaruje na wierzchu serkiem typu almette z ziolami i zawija w folie ale moze macie jakis inny przepis na pieczary
 
pysia no mi też ginka mówiła żeby brać.. ale jest napisane że nie jest bezpieczny, brać tylko jeśli warte ryzyka.. z drugiej strony, didziuś napewno by się bardziej zestresował jakbym ja cierpiała prawda?
 
A idzcie Wy,od rana smaka robicie:):):):)

My chyba na grilla w poniedzialek pojedziemy na dzialeczke
Ja uwielbiam cukinie z grilla...moglabym jesc i jesc ....

Karkoweczka tez,niestety:)
 
agadaria dawaj przepis na cukinie
ja mam teraz smaka na warzywka z grilla, jak bedzie tak cieplo to po swietach na pewno robimy

Klementinka,ja w domu myje cukienie,nie obieram ze skorki,kroje wzdluz na plasty ok.3-4 mm,i sole z obu stron...
Do pojemnika i na rozgrzanym grillu sie piecze,albo na tacce aluminiowej...

jak ktos lubi cukinie to ta wersja jest extra...

analogicznie robie baklazana
 
Tu też piękna pogoda. Nie pamietam żeby w UK był kiedykolwiek tak ciepły kwiecień (powyżej 20 stop.). Normalnie takie temp. są w czerwcu.
Byłyśmy wczoraj z córą i 2 znajomymi z dzieciarnią na pikniku. Wybiegały się szkraby, nazbierały stokrotek a my się zjarałyśmy. Dziś też to trzeba powtórzyć.

Tak się martwiłam że ostatnio za dobrze się czuję że teraz mam co chciałam - wczoraj już przywitałam się wieczorem z kibelkiem, znów wróciły rewolucje rzołądkowe i dziwny smak w ustach. Mam tylko nadzieję że szybko przejdzie i nie będzie za ostro.
 
ja lubie cukinie i faktycznie ten sposob na zrobienie jej jest swietny :)
Sivi nie przejmuj sie, ja srednio co drugi dzien witam sie z kibelkiem, czasem nawet codziennie
 
reklama
Nasza pociecha od dawien dawna wie że bocian dzieci nie przynosi, ani się ich w kapuście nie znajduje. Teraz jak na początku ciąży dostałam teczkę z ciążowymi gazetami ilustrowanymi, od razu się do nich dorwała. Jest tam taki kreskówkowy obrazek z zajęć ze szkoły rodzenia - panie z brzuszkami pokaźnymi siedzą z mężami (też są brzuchaci) przed telewizorem. Córa sobie wytłumaczyła ten obrazek tak:
- Ta pani będzie miała dziewczynkę, ten pan będzie miał chłopczyka, ta pani będzie miała dziewczynkę, ten pan będzie miał chłopczyka.
Na początku nie wiedziałam o co jej chodzi. Aż mnie olśniło więc pytam dla pewności:
-Ja będę miała chłopczyka czy dziewczynkę?
-Dziewczynkę! Bo jesteś dziewczynką!
No i wszystko jasne! I jakież logiczne! Moje dziecko jest inteligentne i sprawiedliwe! :-D
 
Do góry