reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witajcie:)

Ja robiłam Bobo testem, a jeszcze ponoć super sprawdzony jest Quick View:-)
Pre test jest fajny, bo ma od razu pojemniczek na mocz...
 
reklama
Ja używałam ClearBlue.
I w sumie to śmieszne było bo używałam też ich testów na owulację gdzie 2 krechy znaczyły że nic z tego. Więc kiedy mi wyszły 2 krechy to znowu myślę "o cholera znowu nic!' i po godzinie załamki postanowiłam sprawdzić na opakowaniu i okazało się że jednak jestem w ciąży!
 
beta faktycznie najpewniejsza:) Ja jak tylko zobaczyłam te upragnione 2 krechy, to nazajutrz pognałam na badanie:)
 
Mere mam maly romansik:-) w watku lista pazdziernikowych mam prosilabym cie o usuniecie posta poniewaz pozniej zrobi sie balagan jesli kazda zacznie tam pisac,a ja sie wtedy nie polapie... dlatego prosilam wszystkie dziewczyny aby podawac date porodu mi na priva ;-)
 
dziewczyny :-) produkujecie ze szok :szok:

musimy miec moderatora - ja proponuje edyte :tak:
zaraz podam ci namiary na nasza moderatorke i ona wszystko ci wyjasni, bo ja to sie za bardzo nie znam ;-)

edit: o juz mam J@god@ - napisz do niej na priva :-) na bank pomoze :tak:

kupilam dzis mlodej back pack dory - wrrr znowu mnie naciagnela :-p do tego promocja na plyty i jeszcze prezent na urodziny na sobote dla jej kolegi - pozniej lidl dunnes - oj - musze przestac wychodzic z domu :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
A ja tam pierdziele bete. Wczesniej jakos tego nie stosowaly kobiety, pare lat temu wiec i uwazam, ze tez sie moge bez niej obejsc :)
 
Jesli chodzi o moderatora,to musi byc to osoba ktora jest pewna ze zostanie pazdziernikowka,a ja takiej pewnosci nie mam :no: ale mozna oglosic konkurs na moderatora pazdziernikowek co wy na to ?
 
reklama
Do góry