reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

To poczekajmy dziewczyny do niedzieli, testujemy wiec jak bedzie Edyta w ciązy to bedzie naszym moderatorem :):)
 
reklama
Witam nowe dziewczyny!

Strasznie dużo stron produkujecie w ciągu dnia ;-)

dziewczyny kupcie sobie pink test jest bardzo wrażliwy...

Też polecam pink test, a za to odradzam quick vue

Boże.... tylko ja nie mam takiego czegoś !!!!!!!!!! To wy napewno w ciąży a ja nieeeeeeeeeeeeeeeeeee

Też tak nie mam, jesli Cię to pociesza ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ostatnią @ miałam 27 grudnia,

To tak jak ja, 24 I robiłam test :-) Myślę, że też powinnaś przetestować, bo to już niedługo czas do gina iść ;-)
 
Napisalam do znajomej ktora jest moderatorka,napisze mi co i jak :-) Mamuska,pysia gdzie sie podzialyscie??

A ja mialam @ 31-grudnia i mam nadzieje ze ostatnia,w tym roku :-D
 
Witajcie:)

Ja robiłam Bobo testem, a jeszcze ponoć super sprawdzony jest Quick View:-)
Pre test jest fajny, bo ma od razu pojemniczek na mocz...

Bobo test też jest spoko. I jeszcze Amil bo ma pojemniczek na mocz. Quick Vue nie polecam, bo raz miałam jakiś wadliwy i mi krecha wyszła pośrodku. Zła wtedy byłam, bo to ani negatywny ani pozytywny nie wyszedł - strata czasu, pieniędzy i nerwów :dry:
 
Ja byłabym za tym żeby jeszcze troszkę poczekać zanim wybierze się moderatora bo Edyta to bardzo dobra propozycja ale ma rację że chce się upewnić że zostanie na październikówkach.
 
reklama
Do góry