reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Dziewczyny temat zmieniając któras wie moze jak z głownego zrobic zamniety ??????????????bo pare dziewczyn sie o to prosiły ale ja i Edyta nie wiemy jak to zrobić
 
teraz i tak nie mam przy sobie żadnego:) ale po tym ile w swoim krótkim życiu wydałam na testy, zamówiłam sobie troche na all bo są taniej i jutro powinny przyjść:p
 
Dziewczynki ja narazie zmykam do moich dzieci i mezusia,bede wieczorkiem papa;-)
 
teraz i tak nie mam przy sobie żadnego:) ale po tym ile w swoim krótkim życiu wydałam na testy, zamówiłam sobie troche na all bo są taniej i jutro powinny przyjść:p
l
Ja tez własnie myslałam nad kupnem na all ale nie wiem własnie czy to nie kicha ,
Paaaaaaaaa Edytko ,:*:*
 
Edyta papa
Mamuśka a może by tak ta Basia stąd dowiedziała się ze swojego forum od babeczek jak to zrobić hmmmm:confused:
A teraz na allegro są testy dosyć tanie i to nie typowo allegrowe ale takie co są w aptece :)
http://allegro.pl/testy-diagnostyczne-ciazowe-93083
Ale Ty już nie masz czasu na takie zakupy :p bo myślę, że nam tu zatestujesz na weekendzie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mam nadzieje, że nie.. w końcu test to test, ten sam paseczek tylko bez obudowy;] zresztą nawet te płytkowe są tańsze o połowe. zresztą jak przyjdą to się dowiem czy działają, a jak będzie negatywny to zawsze zostanie mi nadzieja, że to dlatego, że są do niczego:p
 
Basie można po prosić zeby sie dowiedziała co i jak, było by dobrze !!!! :):):):) Co do testu to własnie juz nie zdąże zamówić no ale ten test Pink kupie skoto on taki dobry i bardzo czuły tym bardziej ze bede testowac w dzien spodziewanej @ !!!!
 
Dziewczyny ale zescie dzis naprodukowaly;D
Co do sluzu to ja wpierwszej ciazy mialam bardzo duzo i ciagle myslalam ze to okresu wlasnie dostaje, a w tej praktycznie nic, takze nie ma reguly;] Mamuska glowa do gory!

Co do testow to najczulszy jest bobo test niebieski strumieniowy. Ma czulosc 10. Nie znalazlam zadnego czulszego. Pre test i te inne maja zulosc zazwyczaj 25. Tylko w tej ciazy mi ten bobo nie wyszedl, ale mysle ze robilam o dzien za wczesnie;p
 
reklama
ja robiłam pre test w pierwszej ciąży i tylko raz bo od razu II grube krechy , no teraz cos tam kupie moze i to Bobo !!! Dobre wiedziec kochane dzięki :*
 
Do góry