reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Boże.... tylko ja nie mam takiego czegoś !!!!!!!!!! To wy napewno w ciąży a ja nieeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
reklama
Mamuska a ja cie zaraz przez kolano przeloze :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Prosze mi tak nie myslec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Edyta będziemy bić aż będzie puchło :-D:-D:-D bez takich mi tu proszę :-p:-)
Mamuśka nie pierdziel, musi się udać i Tobie, nie widze innej opcji kobieto ;-);-)
Vileyka to już takie schizy - też tak mialam... jak tylko coś to do wc i patrzenie co to...
 
ok, ok juz nie bijcie !!!! No ale jak dziewczyny nie mają @ a mają śluz to cos nie halo... a ja nie mam a ni tego ani tego wiec juz wariuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ostatnią @ miałam 27 grudnia, więc załóżmy, że powinna być tak koło 25-26 stycznia.. chyba powinnam jakoś jutro przetestować, ale teraz już muszą sie pokazać bo jak nie to skończy się życie nadzieją.. i to mnie strasznie stresuje :D
 
ok, ok juz nie bijcie !!!! No ale jak dziewczyny nie mają @ a mają śluz to cos nie halo... a ja nie mam a ni tego ani tego wiec juz wariuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mamuska a poczytaj sobie np wrzesniowki i zobaczysz ze niektore tez nie mialy sluzu na poczatku ciazy:tak::tak:

Vileyka a ilo dniowe mialas cykle?
 
Ostatnia edycja:
no właśnie nie.. ostatni miałam wywołany bo nie było owu. Ale w tym miesiącu był śluzik płodny, więc mam nadzieje, że i owu była :D a cykle tak średnio 30-32dni
 
reklama
Do góry