reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Jechaliśmy wtedy jeszcze autobusem (2 dni). Rzygałam cały czas, pod koniec już krwią. Mieliśmy wracać już samolotem ale poszłam do lekarza i się właśnie okazało że szyjkę mam skróconą i dziecko gotowe jest do wyjścia - dostałam szlaban na jakiekolwiek podróże i musiałam zostać w PL rodzić.
 
Ja bylam ostatni raz w polsce pol roku temu juz wariuje tak mi sie teskni.
Ojej az za rok? My sie wybieram na Boze Narodzenie znow, tym razem juz z przyszlym maluszkiem i ochrzcic przy okazji! oby udalo sie szybko paszport wyrobic...:))
2,5mies chyba nie bedzie za malenki na latanie samolotem??:)
 
powinnaś zdążyć. Miesiąc się czeka.
Za rok, bo mi się w zimie do Pl nie chce jechać (jeszcze nas zasypie i utkniemy), poza tym u mojego w pracy urlopy na Boże Narodzenie są zaklepane na 2 lata do przodu.
Czemu boisz się lecieć samolotem? Fajnie jest (dopuki nie doswiadczy się pierwszych problemów z lądowaniem, startem lub silnych turbulencji).
 
Ostatnia edycja:
moja znajoma z miesiecznym bobem leciala ze szkocji, ponoc nie bylo tak zle.
ja tez nie musze leciec, ale to tylko 2 godziny, a nie 12 jak autem. przemysle to jeszcze
 
nie, do Pl mam 12 h jazdy :/ m.in. dlatego nie pojechalam na swieta. mdlosci mnie mecza jak tylko wejde do samochodu. moze za m-c bedzie juz lepiej, ale wtedy za to brzuch sie pojawi. i to moje sikanie co 5 minut...
 
zobaczy sie, na swieta i tak juz nie pojade ani nie polece. troche szkoda, ale moze przed wakacjami jeszcze uda mi sie zobaczyc z mama
 
reklama
sivi widzisz u mojego M jest zamknieta firma na okres swiateczny i dotego ma jeszcze urlop, razem ma ok 40dni wolnego.
Ja teraz zostaje na 3 tyg, on wraca juz 2maja.... Mielismy jechac teraz samochodem, Ale szkoda nam bylo dni urlopu, podrugie ja i tak wracam 10dni pozniej a jemu samemu za kolkiem nie chcialoby sie jechac.

Samolot to wygoda, ja mam lotnisko pod nosem. Tylko z pragi dojechac no ale juz sie o tym nie mysli bo coraz blizej domu...

zupkaogorkowa ja mam duze doswiadczenie, moj ojciec jest pilotem wojskowym, i kocham latac samolotami chyba w genach po tatusiu.

sivi nie orientujesz sie moze w sprawach paszportu? jak sie ur w UK jakie obywatelstwo dostaje?? Zaznaczam ze jestesmy obydwoje polakami.
 
Do góry