reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

elifit ja tez tak mysle, ale teraz mam metlik w glowie. Najgorsze jest to ze w zeszlym tyg zjadlam maly kawalek sushi, z dobrej eleganckiej restauracji, obwachalam rybe 100 razy, a teraz wyrzuty sumienia mnie zadreczaja :/ ale nudze
 
reklama
Wyszłam na wstrętną plotkarę,ale uwierzcie nerwy mam dzisiaj na postrąkach-OSTATNI RAZ dałam się wrobić w coś takiego.

Lena wcale Ci sie nie dziwie!!!!!Ja bym tez sfiksowala:rofl2::rofl2::rofl2:

Czytam Was i czytam od początku i chciałabym tak bardzo być,ale już nie jestem :(
Kobiety kochane cieszcie się zatem każdym dniem jaki WAS spotyka i tym ,że będziecie miały dzieciątko,bo nie wszystkim niestety to było dane.Buziaczki.

fasolek witaj i zapraszamy!!!!macie juz zielone swiatlo na staranka?bo jak tak to zabierajcie sie do dziela:)i glowa do gory,masz sliczna coreczke:)

Asia mnie juz czasem tez to moje stworzonko bawi..najlepsze,ze on taki porzygany stoi i sie patrzy jak ja wycieram podloge...i mowie mu 'chodz do mnie, buzie Ci wytre' a ten szkodnik przychodzi i dziba mi na buziaka nadstawia:p i nie ma rady,musialam calowac rzygowinke :)
juz czasem nie ma sil na niego,pozostaje sie tylko smiac :-)

Agusiu....:-D:-D:-D:-D...jakbym o sobie mowila:-D:-D:-D:-D
tez calowalam rzygowinke

Jejku dziewczyny zaraz z tego bolu glowy zeswiruje. Spac nie moge bo mnie boli a jak nie spie to chyba tez nie najlepiej. Nie chce brac zadnych prochow ale juz nie wiem co robic, jakas wstretna migrena czy co. Najlepsze ze mnie nigdy glowa nie bolala! No poza hmm sytuacji poimprezowych :-D

Gosiu,wez apap,po co masz się meczyc?poczujesz sie lepiej a malenstwu nie zaszkodzi...

elifit ja tez tak mysle, ale teraz mam metlik w glowie. Najgorsze jest to ze w zeszlym tyg zjadlam maly kawalek sushi, z dobrej eleganckiej restauracji, obwachalam rybe 100 razy, a teraz wyrzuty sumienia mnie zadreczaja :/ ale nudze

monika,wszytsko jest na pewno wporzadku,a kolezanka niepotrzebnie Ci o takich rzeczach gadala...wyluzuj i juz:)

A ja sie dzis biore za sprzatanie bo chalupa wyglada jak po tornado...szokk i masakra...
 
monika, ja mysle,ze nie musisz sie zamartwiac...mi sie wydaje,ze sery wlasnie w mleka pasteryzowanego i dobrym terminie waznosci nie powinien zaszkodzic ani Tobie ani malenstwu...a jedzenie w samolotach wiadomo,nie jest pierwszej jakosci ani pewnie swiezosci...moze zjadla cos na granicy jadalnosci? moze wcale nie bym to ser z pasteryzowanego?zawsze mozesz zapyta lekarza swojego na wizycie....ale mysle,ze Cie uspokoi :)

elifit, fajny sen z dzidziusiem :) mi sie ostatnio malo sni,nic nie pamietam przynajmniej...ale juz tak za kazdym razem jaks ie klade spac,to czekam,ze moze poczuje dzidzie,ale poki co dupa....

my juz dzis z malym po sniadanku :) kurde,wstal mi dzisiaj o wpoldo 8 :/ coraz szybciej to moze dziecko sie budzi ostatnio....ale moze go wtedy dzis sprobuje polozyc w dzien na troche,bo nie sadze,zeby mi do wieczora wytrzymal...

w ogole myje wieczorem zeby, patrze,a tam cala piana z buzi czerwona...troche mnie to przerazilo,ale przyomnialam sobie ze czytalam ostatnio,ze w ciazy moga pojawic sie wlasnie takie krwawienia z dziasel przy myciu zebow...ale w szoku bylam:p z Szymonem ani razu nie mialam takiego czegos...
 
Halo,

Ja też uwielbiam straszenie przez innych w ciąży, szczególności opowieści dziwnej treści w których są zgony, ciężkie choroby, krew i inne.

Po prostu nie słucham i nie przyjmuje do wiadomości...

Natomiast co do samej Listeriozy to tu macie artykuł Listerioza w ciąży - Ciążowy.pl

a w sumie powinno się uważać na:
miękkie sery pleśniowe szczególnie robione z niepasteryzowanego mleka,
niebieskie sery pleśniowe,
paszteciki,
niedogrzana żywność,
surowe niedogotowane mięso,
surowe ryby,
niepasteryzowane mleko,
potrawy z nieumytych warzyw i owoców,
gotowe posiłki ze supermarketów,
posiłki z barów szybkiej obsługii.
 
Witajcie dziewczyny
Nie mogłam nie wejść i nie napisać!!!!!!!!!
Jak sie czujecie ????/ jak wasze maleństwa ????????? czy są juz jakies ruchy wyczuwalne ?????? Bo widze ze juz u niektórych 15 tydzien :)))) Mdłości juz za Wami????????? Ale mi sie teskni za Wami, tak lubiłam tu wchodzić i pisać :((((
 
hei mamuska, brakuje nam tu Ciebie :)

dzieki dziewczyny za uspokajanie moich hormonowatych nerwow :) swieta racja - nie sluchac tych horrorowatych opowiesci! niestety sa takie typy,ze jak sie im pozwoli to opowiedza wszystkie znane sobie historie (tragiczne oczywiscie) zeby tylko zobaczyc strach w oczach drugiej osoby..

maly spacer byl (biblioteka, zakupy), czas na wysylanie kartek chyba, co nie?
 
witaj mamuska :)
jak sie czujesz Kochana? jak czujesz sie na silach,to wpadaj czesciej :) kiedy mozecie zaczac starac sie o kolejna dzidziunie? mam nadzieje,ze niedlugo bedziecie cieszyc sie zdrowa fasolka :-)
kurcze, u mnie juz tez 15 tydzien za pasem,ale ruchow nie czuje jeszcze...mam nadzieje,ze niedlugo sie pojawia w koncu :) czesc dziewczyn chyba juz czuje swoje malenstwa :) wszystko w swoim czasie :)
 
Jutro mija juz miesiac odkąd malentwo odeszło wiec teraz jest lepiej juz, trzymam sie, wiem ze Ja nie jedna i nie ostatnia, czekam na @ a potem nie wiem od kiedy sie starać :( bylam na kontroli to nawet mnie nie zbadała i kazała czekać pół roku aż zaczniemy sie znów starać ;( Przeciez to są wieki dla nas, ale jak bedzie dobrze to zaczniemy po 2 cyklu, nie za wczesnie??????????A któraś zaszła z dziewczyn które straciły swoje maleństwa np po 1 cyklu????????/
 
dzieki dziewczyny za uspokajanie moich hormonowatych nerwow :) swieta racja - nie sluchac tych horrorowatych opowiesci! niestety sa takie typy,ze jak sie im pozwoli to opowiedza wszystkie znane sobie historie (tragiczne oczywiscie) zeby tylko zobaczyc strach w oczach drugiej osoby..

Kochana wiem co mówisz tak jak wczoraj napisalam lubie jeść czosnek i kolezanka sie mnie pyta na co mam teraz fazę wiec ja na czosnek a ona ojej nie jedz to powoduje to lub tamto druga z kolei jedz na zdrowie. Moja koleżanka jadla w ciąży sushi na potęgę myła okna wieszała firanki i teraz jest mama 2 letniej córeczki więc spokojnie nie przejmować sie na zapas i nie sluchać "dobrych rad "
 
reklama
Hej mamuska! Jak tylko bedziesz sie na silach czula to nas odwiedzaj i pisz :-) U mnie mdlosci niet ale za to bol glowy mnie odwiedza czesto. Ty tez niedlugo juz bedziesz mogla sie starac o fasolke. Bedziemy ci wysylac pozytywne fluidki zeby sie szybko udalo ;-)
 
Do góry