reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

O! Widzę że lato zawitało w rozmowy :-D
Ja marzę o jakimś wyjeździe. i jakoś mimo naszego szwędactwa to chce mi się tym razem bardziej stacjonarnych wczasów - i dla mnie i dla dzieci. Takich z 3 posiłkami w stołówce i siedzeniem na plaży i grzebaniem się w piachu. Żeby nic nie musieć robić...
 
reklama
Asionek - poczekaj na te pływanie to Ci cellulit zniknie ;-)

Anulka - zapuściłam pierwszy film i już się stresuje. Ja chce CC :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Hejka ja juz po wizycie, wszystko ok a wiecej w odpowiednim watku. Teraz zmykam polezakowac a moze sie zdrzemne bo bol glowy mnie dzisiaj wykancza :baffled:
 
Cud narodzin - odcinki online - VoD w Onet.pl fajny dokument , ogladam wlasnie pierwszy odcinek, niby juz rodzilam ale przeraza mnie to tak samo...

u nas njie da sie obejrzec :((

Asionek - poczekaj na te pływanie to Ci cellulit zniknie ;-)

Anulka - zapuściłam pierwszy film i już się stresuje. Ja chce CC :cool2:

no mam taka nadzieje :))

Hejka ja juz po wizycie, wszystko ok a wiecej w odpowiednim watku. Teraz zmykam polezakowac a moze sie zdrzemne bo bol glowy mnie dzisiaj wykancza :baffled:


ide na watek :))
 
dziewczyny to jakaś masakra ja tylko myślę co by tu zjeść....macie też tak??

aa wogólę to dzisiaj się strasznie nudzę....obejrzałam wszystkie rzeczy jakie mogłam dla dzieciaków.....już wszystko mam wybrane...chociaż to też zależy czy tammm w brzuszku siedzą chłopaki,, dziewczyny czy mix.....

aa wy co tam porabiacie??
 
Szykuje salatke z pomidorow i pewnie znowu bedzie mi niedobrze po cebuli,ale od trzech dni tylko to mnie na kolacje kreci.
Ja sobie zrobilam liste co jeszcze potrzebuje a co juz mam .Bo chce wszystko na 56,62 teraz a wieksze to jak juz gumis sie urodzi.
I juz zamowilamu kolezanki dwa rozki bo jedzie do Polski na swieta i mi przywiezie.
 
Witam :)
U mnie dzień leci sobie powolutku, praca, ogórkowa u mamci mojej a potem jeszcze sąsiadka mnie na kapuśniak zawołała :) Spełniła moje marzenia :)
 
reklama
noo to fajnie.....ja też już bym coś kupiła....chyba muszę już w tym miesiącu...hihih

Miłka na wątku o spzitalach pisałaś że rodziłaś na raciborskiej...i miałaś cc....możesz mi coś o tym szpitalu więcej powedzieć....jak opieka po cc...odrazu rano dziecko przynoszą...czy pomagają....bo ja chodze do drMigacza i tam chce rodzić....
 
Do góry