reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asionek ja też dopiero wstałam hehe :-p dzidziuś głodny, więc szamamy..

dziewczyny wzrok mi się zepsuł, pytanie ile od kompa a ile od dzidziusia :-( jak miałam -1 dioptrie w prawym oku to teraz mam z 1,25-1,5 :-( ehhh
 
reklama
Witajcie mamuski
laugh.gif
!!!
Po dlugich staraniach o fasolke w końcu moge dołaczyc do waszego grona
biggrin.gif
.
Mimo paru złych chwil
unhappy.gif
w tym całym szczesciu, ciesze
laugh.gif
sie że moge podzielic sie z Wami moimi wrażeniami.
 
Cześć dziewczynki :)
Boże jaka ja dziś zamulona jestem, praca mnie wykańcza :((( Jak wracam to już do niczego się nienadaję, miałam pocisnąć dziś na rower z koleżanką i dupa, nie miałam chęci :((No jak tak ma być to ja składam zażalenie :(( Ale za to apetycik uhuhuuuu obiadki, deserki, no końca nie widać :D
 
Witaj Gosiaczek :-)

Ja też stale głodna jestem ale nie mam pomysłów na jedzenie takich żeby mi się chciało lecieć i robić...
Dziś to nawet na ziemniaki nie mam ochoty.
 
Ja do 10 tyg, to wogole apetytu nie mialam,na samą mysl o jedzeniu stawało mi w gardle.!!
Ale za to teraz to jak u koleżanki JUSTYNY końca nie widac!!!
Od razu widac ze sie zaokrąglam!!
 
Witaj Gosiaczek :-)

Ja też stale głodna jestem ale nie mam pomysłów na jedzenie takich żeby mi się chciało lecieć i robić...
Dziś to nawet na ziemniaki nie mam ochoty.

No to jak na ziemniaki nie masz ochoty to jest już źle :D Ziemniaki to nasz znak rozpoznawczy , znaczy październikówek :)
 
Mi ziemniaczki pasują i chętnie widziane podczas obiadku:tak:.
tylko pewnie wyjda mi w boczkach ktore juz rosna!!:szok:
Dzis robiłam przymiarki sukienek i niestety juz sie nie miescze:no:
Brzusio rosnie jak na drozdzach!!:-D
 
Dzieki za powitanko!!!ja ogolnie grymasze na jedzonko,
;-) ale jak mi cos podpasuje to czyszcze do konca.
I wtedy wszyscy sa zadowoleni:happy2:.
Tylko teraz mnie męczy bol w plecach i w biodrze!!!
Nie moge wstac w nocy na siusiu,a czesto wstaje!!!:baffled:
 
reklama
Dziewczyny ratunku!!!! ja ciągle jem....jestem przerażona....na wszystko mam ochotę...będę jak wielka bania....aa syfy na twarzy coraz gorzej....wrrrrrrrrrrrrrrr

aaa tak pozatym witam gosiaczku i gratuluję......

coo wy tam jecie??
 
Do góry