reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
kiedy ja nie moge, i w tej i w tamtej ciazy pomarancze to moj nałóg:-D jem jak wsciekla i pomarancze i mandarynki a wszystko co kwasne i ostre dopiero u mnie nasila zgage, po slodkim nic takiego nie czułam.... niestety taka moja przypadłośc, zgaga przez cała ciąże mnie nie opuści
 
sorki dziewczyny staram sie Was przynajmniej czytac, bo z pisaniem to nie za bardzo, gdyz nadal walcze z choroba. Ale od poczatku tydzien temu mialam kaszel, potem goraczke, poszlam do lekarza gp dostalam paracetamol na zbicie goraczki. Z tym sie udalo ale z moim kaszlem byl koszmar i w koncu w czwartek dostalam wielkiego krwotoku.pojechalismy od razu do szpitala, ale tam mi zmierzono tylko cisnienie i zbadano mocz i odeslano mnie do domu, mowiac ze jak to poronienie to jest juz za pozno a jezeli do rana nic nie pojdzie to mam wrocic na scan. To byla najgorsza noc w moim zyciu, rano polecialam na usg i okazalo sie ze"na razie dziecko zyje, ale to jest wczesna ciaza i wszystko sie moze zdarzyc". Jak tylko wrocilam pojechalam od razu z mezem do prywatnego lekarza, i zbadala mnie bardzo dokladnie, okazalo sie ze przez ten kaszel odkleil sie kawalek kosmowki.Ale dziecko jest bardzo silne i zdrowiotkie i ma az 7.7cm! od razu dostalam zwolnienie na miesiac, antybiotyk na ten gardlo oraz tabletki na podczymanie.tak wiec leze w lozku ale zaczynam juz wariowac z bezczynnosci. Ale najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo. Za tydzien mam scan panstwowy i mam nadzieje ze bedzie dobrze. A angielskiej sluzby zdrowia mysle ze nie warto komentowac.
 
O Boziu,dobrze ze tak sie skonczylo!!!!

Sluchajcie,mojej malej ukradli w szkole kapciuszki,takie stare szmaciaki....w jasnoniebieskim worku...wszystko bylo podpisane....nosz k *****
 
kiedy ja nie moge, i w tej i w tamtej ciazy pomarancze to moj nałóg:-D jem jak wsciekla i pomarancze i mandarynki a wszystko co kwasne i ostre dopiero u mnie nasila zgage, po slodkim nic takiego nie czułam.... niestety taka moja przypadłośc, zgaga przez cała ciąże mnie nie opuści

wspolczuje... ja mam tylko po slodyczach, ale nie umiem sie opanowac

O Boziu,dobrze ze tak sie skonczylo!!!!

Sluchajcie,mojej malej ukradli w szkole kapciuszki,takie stare szmaciaki....w jasnoniebieskim worku...wszystko bylo podpisane....nosz k *****

:/ brak slow...
 
aga dobrze ze wszystko sie skonczylo pozytywnie. Przezyc nie zazdroszcze a co do lezenia to najgorsze sa poczatki, ja lezalam 3 tygodnie i pierwszy byl straszny a potem jakos polecialo ;-) Dasz rade, korzystaj z czasu, mozesz teraz spokojnie posiedziec z nami na BB :-)

agadaria no zesz ludzie to sa ... szkoda slow normalnie:dry:
 
aga2323 - współczuje przeżyć, leż i odpoczywaj, dobrze, że się wszystko dobrze skończyło,

agadaria - podpytaj przedszkolanki, u mnie też się czasem takie akcje zdarzają ale na ogół wynikają z czyjejś pomyłki i na końcu zguba się odnajduję :-)
 
reklama
Do góry