reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

u mnie od silnego szarpania brzuchem w czasie kaszlu, i ja dokladnie wiem kiedy to sie zdarzylo, gdyz jakies 3 dni przed calym tym zdarzeniem w czasie kaszlu tak mnie zabolalo taki ciagly bol po prawej stronie brzucha ze nie moglam sie rudzyc przez jakies 3 minuty,ale wiem ze tez od dzwigania np.dzieci.
 
reklama
Kuzwa dziewczyny wspolczucia!Nigdy nie myslalam ze naprawde od kaszlu moze sie cos takiego stac.Slyszalam o tym ale nigdysie z nikim nie spotkalam .
Uwazajcie na siebie.
A ja mam dzisiaj spiaczke.Cholera rano zaspalam ,a mialam byc w szkol u Giulka na treningu rowerowym.Obciach spoznilam sie,ale przez tego porannego stresa mam teraz ochote isc spac,ale nie moge zaraz przyjda blizniaki trzeba im dac obiad,a pozniej trening.Mojego m.tak jakos dziwnie boli noga ,ze oczywiscie musze ja isc.Zaraz go bedzie dupa bolala jak mu wytne kopa.
 
u mnie od silnego szarpania brzuchem w czasie kaszlu, i ja dokladnie wiem kiedy to sie zdarzylo, gdyz jakies 3 dni przed calym tym zdarzeniem w czasie kaszlu tak mnie zabolalo taki ciagly bol po prawej stronie brzucha ze nie moglam sie rudzyc przez jakies 3 minuty,ale wiem ze tez od dzwigania np.dzieci.

ja niekiedy jak kichne to mam taki bol w brzuchu ... wiec wsumie przy takim ciaglym kaszlu to moze cos i sie zrobic :((

Mojego m.tak jakos dziwnie boli noga ,ze oczywiscie musze ja isc.Zaraz go bedzie dupa bolala jak mu wytne kopa.

ty to mi zawsze humor poprawisz :-D:-D
 
aga2323, Lilka28 współczuje przeżyć.
Ja też noszę czasem Lenę a waży już 14kg, staram się tego unikać ale czasem nie ma wyjścia. My cały wczorajszy dzień i dzisiejszy spędzamy w ogrodzie, tylko na jedzenie do domu i spowrotem. Mała nie pozwala mi laptopa nawet włączyć.

A przez kaszel 3 tyg.przed terminem w pierwszej ciąży wody mi się wysączyły.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny :)
Jak wy to robicie ze macie czas na pisanie na biezaco?? Ja dopiero teraz usiadlam od rana jak mala spac polozylam.Ale w miare wszystko na dzis mam zrobione.Glownie obiadel ddla malej i dla nas jarzynowka i nalesniki z serem i rodzynkami.
U nas sie rozpadalo buu.
Ja tez kaszle dosc mocno od ponad tygodnia i czasem jak mnie zlapie to caly dol brzusia boli ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
A co do rozstepow to w poprzedniej ciazy smarowalam sie zwykla oliwka dla dzieci.Tzn codziennie wieczor maz robil mi taki oliwkowy masaz calego ciala. i ani jednego rozstepu.Teraz juz na to czasu nie mamy wiec rozstepy na pewno sie pokaza.
Do szkoly rodzenia sie nie wybieram bo licze na cesarke obym sie tylko nie przeliczyla hihi.
Milego popoludnia wszystkim zycze :)
 
Jestem:-)
Tyko tak na szybciutko,bo musze podac obiad przed praca mojemu ukochanemu:-)Po wizycie wszystko dobrze dzidzia rosnie.Wiec znowu na jakis czas jestem spokojna:tak:Jak znajde troszke wiecej zasu to napisze jak po wizycie na odpowiednim watku.Dziekuje za slowa wsparcia i kciuki-przydaly sie:-)
 
Hej dziewczyny! Lilka, aga, ale Wam sie porobilo!... Kurcze... dobrze ze maluszki takie silne, ale wspolczuje tego co musialyscie czuc... Tez niedawno mnie jakies chorobsko dopadlo i duszacy mokry kaszel, taki napadowy az mi tchu brakowalo i nie moglam nic robic bo sie strasznie meczylam , ogolnie taki plytki oddech mialam i czulam sie niedotleniona... I dotad nie wiem co to bylo, bo po kilku dniach przeszlo, a jak bylam u lekarza to stwierdzil, ze pluca w porzadku, saturacja tez - a ja myslalam ze ducha wyzione:( Wiwia, powodzenia! Chyba kazda z nas wie co to za stres:/ Ja tez mam dzisiaj usg, a do tego ponoc maja mocz badac, a ze maz sie nie dopytal po co jak dzwonil, to sie teraz glowie... Zeby to bylo u lekarza, to by mnie moze nie dziwilo, ale u nas usg technicy wykonuja, no i idziemy prywatnie, wiec nie wiem po co to??? W ogola kazali mi na godzine przed 0,5 l wody wypic i nie sikac....Nie wiem jak ja to zrobie, bo z nerwow to ja non stop do kibelka latam... gugula, ale aparat z Twojego synka!:D - glodnemu chleb na mysli;)
 
reklama
Sylwia oooo pomysl z masazem i oliwka juz mojemu powiedzialam :) podoba mi sie bardzo !! :)))

Pryzubela powodzenia na wizycie !! a czemu masz nie pic ?? mi nic lekarz nie mowil zebym nie pila ... myslalam , ze to kiedys takie techniki byly przy USG , ale juz ich nie stosuja , bo i maszyny nowe maja
no nic najwazniejsze zeby wszystko dobrze poszlo :))


A przez kaszel 3 tyg.przed terminem w pierwszej ciąży wody mi się wysączyły.

z tego wszystkiego wynika , ze kaszel to samo zlo :szok:

Jestem:-)
Tyko tak na szybciutko,bo musze podac obiad przed praca mojemu ukochanemu:-)Po wizycie wszystko dobrze dzidzia rosnie.Wiec znowu na jakis czas jestem spokojna:tak:Jak znajde troszke wiecej zasu to napisze jak po wizycie na odpowiednim watku.Dziekuje za slowa wsparcia i kciuki-przydaly sie:-)

super , ze z dzidzia ok :))
czekamy na relacje i moze fotaczki ;-)


robie pieczone ziemniaki hehe znowu ... dobrze , ze moj maz lubi :-D
 
Do góry