reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Wiesz tutaj jest taki quark taki bardzo luzny bialy ser i jak sie doda budyn to wychodzi.Sa jeszcze takie sery wloskie one sa exportowane na caly swiat jak np Ricotta
To mi tez wychodzi
 
tak jak pisałam nie chodzi o samą ilość postów, ale musimy znać dziewczyny w grupie nie myslec kto to taki byl, tu chodzi o prywatne problemy, zdjecia, my sie bedziemy wywnetrzac nie po to by ktos sobie o tym czytal tylko, bo ja sama osobiscie zle bym sie czuła ze pisze komuś fajne historyjki do poczytania a potrzebuje wsparcia i rady...
a nikt nikogo z Forum nie wyrzuci ono jest otwarte i każdy w nim pisze to co chce tylko moze byc tak ze nie zawsze bedzie to anonimowo, sama znam kolezanki ktore pisza na glownych watkach o swoich problemach nie wiedzac ze cala rodzina i znajomi to czytaja;-/
A mnie zniacie juz troszeczki, prawda? :tak::tak::tak: Czy musze nastukac 30 postow zeby mnie nie wywalono z grupy? :szok: Ja bez Was, to jak bez reki przeciez, wszystko wiem od Was,bo na szybkiego Was czytam codziennie ( chociaz oczywiscie od popoludnia do teraz naprodukowane 7 stron forum nie tak latwo przestudiowac :-D). Nie wyrzucajcie nas, ktore nie mamy 100 postow, wyrzuccie kogos co raz sie odezwal i wiecej nic, ale ja codziennie cos wam skrobne, no poza weekendem, kiedy chlop tak mnie zajmuje, ze ciezko mi komputer wlaczyc... :-( Ja nie chce bez Was :-(
 
Ostatnia edycja:
Ivi nie boj sie nikt cie nie wyrzuci!Opowiedz lepiejm jak sobie radzisz w Itali gdzie nawet nie masz szans na ogorka kiszonego!
 
Wiesz tutaj jest taki quark taki bardzo luzny bialy ser i jak sie doda budyn to wychodzi.Sa jeszcze takie sery wloskie one sa exportowane na caly swiat jak np Ricotta
To mi tez wychodzi

dalam budyn, tak jak mialam w przepisie,ale nie wiem co to wyszlo :-D w ogole jakas woda mi wylazla z tortownicy :szok: juz sie boje,co bedzie jak go rano otworze :-D czuje,ze jak otworze tortownice to mi sernik rozplynie sie po kuchni :-D:-D:-D



A mnie zniacie juz troszeczki, prawda? :tak::tak::tak: Czy musze nastukac 30 postow zeby mnie nie wywalono z grupy? :szok: Ja bez Was, to jak bez reki przeciez, wszystko wiem od Was,bo na szybkiego Was czytam codziennie ( chociaz oczywiscie od popoludnia do teraz naprodukowane 7 stron forum nie tak latwo przestudiowac :-D). Nie wyrzucajcie nas, ktore nie mamy 100 postow, wyrzuccie kogos co od miesiaca nic sie nie odezwal, ale ja codziennie cos wam skrobne, no poza weekendem, kiedy chlop tak mnie zajmuje, ze ciezko mi komputer wlaczyc... :-(
ja sie zgadzam z Ivi.wg mnie tez lepszym pomyslem by bylo wywalenie dziewczyn nieaktywnych w ogole od dluzszego czasu,niz tych,ktorew nie maja ilosci jeszcze.....
 
Ivi nie boj sie nikt cie nie wyrzuci!Opowiedz lepiejm jak sobie radzisz w Itali gdzie nawet nie masz szans na ogorka kiszonego!
:-D Dziekuje :-D:-D
Mam sklep polski pod nosem, i nawet jak czegos nie maja, to poprosze i tydzien pozniej sprowadza, tylko oczywiscie za odpowiednio wyzsza cene, wiec zarcie mam jakie chcem :tak::-) Dla mnie tragedia zywieniowa zakonczyla sie w momencie kiedy lekarz odkryl ze mam przeciwciala na wszystkie chorobska,nawet toksoplazmoze, wiec pozwolono mi wreszcie jesc szynke parmenska, wszelkie wedliny i mieso nie wysmazone jak zelowka od buta, wiec jestem przehappy. I wszyscy wlosi w restauracji sie ze mnie smieja, ze jak widze brytfanne z ziemniakami zapiekanymi, to mijam wszelkie pysznosci i podjadam ziemniaki, wiec cos w tych Waszych dzisiejszych ziemniakach musi byc :-D
 
a ja nie moge spac ::
od kilku godzin cala masa samochodow trabi jak wsciekla :szok: na poczatku w dzien to myslalam , ze moze jakis mecz byl czy co , ale oni trabka , dra japy do teraz ....az wlaczylam wiadomosci moze powiedza o co chodzi tym razem w tym dziwnym kraju ??

Lilou moze ty wiesz ?? :)


Ivi no co ty nikt ciebie nie wyrzuci :) co prawda to nie my zarzadzamy teraz grupa , ale Milka bedzie sie pewnie pytac nas wszystkie co i jak
ja jak juz napisalysice tez jestem za tym zeby nie patrzec na posty , a na aktywnosc i tyle :)


no cos mnie strzeli jak nie przestana trabic :/ wyobrazacie siebie mase samochodow i klaksony trabiace bez sek. przerwy ?? od kilku h ??? no przeciez cos mnie trafi zaraz
kolejna noc nieprzespana :((((((((((((((((((((((((


juz wiem :) wygrala dzisiaj od kilkunastu lat lewica !!!!!!!!!
czyli w naszym regione impreza bo tutaj sa za lewica ... i teraz beda trabic do rana i drzec japy :/
no coz wlacze sobie jakis film skoro i tak spac nie pojde
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, ja mam na imię Marta, na babyboomie jestem już od dawna , ale bardzo dawno tu nie zaglądałam, jestem w 13/14 tyg ciąży, jest to moja 3 ciąża, mam córcię 6 letnią prawie, druga niestety poronienie we wrześniu zeszłego roku, no i teraz mam nadzieję ze już jest wszystko z górki i do tego 40 tyg, przejdziemy bez problemu. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnej nocki.
 
reklama
Witam z samego rana.
Cześć Martuś.
Ale wczoraj sie rozpisałyscie....heheh zazdroszczę Wam tych wieczorów przed komputerem , ja to od 19:00 to juz tylko leżę i najlepiej żebym się nie ruszała.
Wczoraj była taka piękna pogoda że z moimi chłopcami poszliśmy na spacer, ale potem żałowałam, jak tylko przyszliśmy do domu usiadłam na chwilę to brzusio zrobił sie tak twardy....że już tylko do łozka i najlepiej bez ruch... zaczynam się bać :( Chyba przyśpieszę wizytę, i tak mam codziennie :(
Teraz szykuję się do pracy ale już się boję mam dość stresującą pracę...znowu z niej wrócę i będe leżęć.
Zmykam muszę Młodego obudzić do zerówki ...i kanapeczki przygotować :)
Zyczę wszystkim miłego dzionka.
Buziaki dla brzuszków :)
 
Do góry