reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

AsiaKC u mnie się śmieją że mój ciążowy obiadek to ziemniaczki z cebulką jajeczko sadzone i maślaneczka....albo pieczonki i maślaneczka.....mniam...a już się nie mogę doczekać kiedy będą młode ziemniaczki i do tego kopereczek masełko jajo sadzone....

ooo i truskawek nie mogę się doczekać.....mniam mniem mniam hhehehe
 
reklama
Człowieka nie ma godzinę a tu od razu: krocza, problemy gastryczne i wszechobecne ziemianki :-p

U mnie też ziemniaki to podstawa mojej diety, po nich mnie nie muli :-)
 
ale ruszyla produkcja pod wieczor:-)

Karolina trzymam kciuki za badanie, robisz pappa czy tylko przeziornosc badasz? mi ginek powiedzial ze bedzie robil przez brzuch ale jezeli czegos nie zobaczy to jeszcze dowciapnie zajrzy


zastanawiam się co mnie boli bo od wczoraj mam bóle brzucha ale od góry ?! może to jelita bo mam nadzieje,że to nic innego
są dziwne :( niczym skurcze
od gory to jakby zoladek, moze napij sie herbatki gorzkiej

ja ciagle czuje tak brzuch na dole ale nie nakrecam sie
co do internetu to juz dawno nie diagnozuje w nim chorob bo naprawde najgorsze rzeczy mozna wyczytac
 
AsiaKC u mnie się śmieją że mój ciążowy obiadek to ziemniaczki z cebulką jajeczko sadzone i maślaneczka....albo pieczonki i maślaneczka.....mniam...a już się nie mogę doczekać kiedy będą młode ziemniaczki i do tego kopereczek masełko jajo sadzone....

ooo i truskawek nie mogę się doczekać.....mniam mniem mniam hhehehe


jej ale mi narobilas ochotyyy
 
AsiaKC u mnie się śmieją że mój ciążowy obiadek to ziemniaczki z cebulką jajeczko sadzone i maślaneczka....albo pieczonki i maślaneczka.....mniam...a już się nie mogę doczekać kiedy będą młode ziemniaczki i do tego kopereczek masełko jajo sadzone....

ooo i truskawek nie mogę się doczekać.....mniam mniem mniam hhehehe

No to możemy razem się stołować :-D
A o młodych ziemniaczkach marzę!
Albo o takich pieczonych w ognisku, z masełkiem i tzatzykami :-p
Ach, uciekam bo głodna się robię ;-)
 
ale ruszyla produkcja pod wieczor:-)

Karolina trzymam kciuki za badanie, robisz pappa czy tylko przeziornosc badasz? mi ginek powiedzial ze bedzie robil przez brzuch ale jezeli czegos nie zobaczy to jeszcze dowciapnie zajrzy

Powiem szczerze ze nie wiem ,tu to sie nazywa genet.przegladem pierwszego trymestru kosztuje 180 euro i mysle ze za ta cene to chyba tez jakies testy nie tylko usg,tzn bylam do tej pory o tym przeswiadczona !Bo jezeli tylko usg to napluje sobie sama w twarz!!!!

od gory to jakby zoladek, moze napij sie herbatki gorzkiej

ja ciagle czuje tak brzuch na dole ale nie nakrecam sie
co do internetu to juz dawno nie diagnozuje w nim chorob bo naprawde najgorsze rzeczy mozna wyczytac
Ja wogole to nie lubie kompiuterow!Mialam przy poprzednich ciazach mniej lekow ,bo mniej wiedzialam!
Cos mi nie wyszlo z cytowaniem ,odpowiedz wpisalam w twoj tekst,sorry
 
reklama
Witajcie!
Dłuuugo mnie tu nie było, podczytywałam w miarę na bieżąco, ale chciałam poczekać do tego najważniejszego usg, żeby znów się odzywać (jeszcze prawie 2 tygodnie)- to chyba po to żeby nie zapeszać... No ale przy tylu zmianach (fajnie, że mamy moderatorki!) to mnie zaraz usuniecie, więc w d..ę z tym zapeszaniem :)

Ja o sobie to na "zamku" jak to Ktoś fajnie określił, tylko, że tam ostatnio niewiele osób zaglądało...

Chciałam tu jeszcze do Hopee napisać, że strasznie mi przykro, bo najpierw spotkałyśmy się na "wspomagaczach staranek" i potem tu i ...to niesprawiedliwe, ale trzymam kciuki zaciśnięte, żebyś za te 3 miesiące, które musisz odpocząć jak najszybciej zaskoczyła i urodziła zdrowiutkiego dzidziola- uściski dla Ciebie Hopee
 
Do góry