reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Hej!Dopiero teraz nadrobiłam czytanie:zawstydzona/y: Ale tego się od wczoraj uzbierało! Co do zaparć, to pamiętam że mnie bardzo pomagały suszone śliwki. Ale przepis jest taki, że wieczorem trzeba zalać 8-10 śliwek wrzątkiem, przykryć i odstawić na noc. A rano zjeść śliwki i wypić wodę...Smakuje jak wigilijny kompot:-) Po takim zestawie 20 min i leci się do klopika:-) Jak ktoś ma bardzo uporczywe zaparcia to taki kompocik pije się też wieczorem...

Co do CC to też miałam ze względu na brak postępu porodu, wody mi odeszły i nic się nie działo...I jak teraz będę w ciąży to wiem, że też chcę CC...ale najpierw w tej ciąży muszę być;-)
 
ja zaparć nie mialam na szczęście, ale jeszcze tego by mi brakowało :szok: Jak cos to bede pamiętac na przyszłość ;)
 
eh dziewczyny ale się zezłościłam :wściekła/y::wściekła/y: NIE BYŁO GO!!! Co ciekawe prywatnie dziś przyjmuje ale ja nie jestem mobilna a on nie przyjmuje w mojej miejscowości :no: Jestem przepisana na 9.02. czyli za tydzień!!!:wściekła/y: Nie wytrzymam tyle :no:

Wzięłam od koleżanki nr kom do fajnej ginekolożki, bardzo miłej i umówi się na kiedy mi pasuje jeśli pilne więc zadzwonie, powiem o moich bólach jajnika i zobacze.. dam wam później znać ;-)
 
o kurcze :szok: masakra jakaś w takim bądz razie !!!!!!!!!!!! wiec dzwon do tej babki i sie umawiaj !!!!!!!!!!!!!!
ale to byłas umówiona prywatnie czy państwowo????????
 
hehe widzę wiele z nas ma ciągutki do kwaśnego :) Ja na samych kwaśnych zupach i surówkach z kiszonej kapusty żyję.. słodkie memłam ;/

Moja siostra jadła kwaśne przez całą ciążę a ma dziewczynkę :) więc lepiej się nie sugerować ;)
 
hehe widzę wiele z nas ma ciągutki do kwaśnego :) Ja na samych kwaśnych zupach i surówkach z kiszonej kapusty żyję.. słodkie memłam ;/

Moja siostra jadła kwaśne przez całą ciążę a ma dziewczynkę :) więc lepiej się nie sugerować ;)

Ja nie mogłam patrzeć na kwaśne i też mam chłopca:-) Więc to różnie bywa...
 
reklama
mamuśka państwowo ale widać tak się nie da.. Teraz trzeba wybierać lekarzy prywatnie i szpitale poza miejscem zamieszkania :dry: żeby nie dopłacać do opieki przy porodzie.. serio, ja napewno nie będę rodzić w powiatówce ;/

Zadzwonię i dam znać,
Pozdrowionka :*
 
Do góry